„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Justyna ironicznie odpowiada na zarzuty Przemka

30 listopada 2022
Przez: : W.M.

Mimo iż w finałowym odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia dwie pary przekazały, że chcą pozostać w małżeństwie, jak już wiadomo, żadna z nich nie jest już razem. Justyna, która podjęła decyzję o rozstaniu z Przemkiem, odniosła się do całej sprawy i zwróciła do swojego byłego partnera.

Na ten dzień czekali wszyscy fani programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Po tym, jak telewizja wyemitowała finałowy odcinek reality-show, uczestnicy w końcu mogli odnieść się do tego, jak potoczyły się ich losy po programie.

W rozmowie z ekspertami zarówno Marta i Patryk, jak i Justyna i Przemek zgodnie przyznali, że chcą pozostać w małżeństwie. Zupełnie innego zdania byli natomiast Marta i Maciej, którzy jednomyślnie oznajmili, że chcą wziąć rozwód. Ostatecznie okazało się, że żadna z par nie jest już razem.

Justyna i Przemek po programie

Finałowy odcinek przyniósł widzom sporo zaskoczeń, a konkretnie to, co wydarzyło się po nim. W sieci pojawił się specjalny odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia, w którym widzowie dowiedzieli się, że Justyna i Przemek oraz Marta i Paweł postanowili się jednak rozstać.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Chociaż Justyna nie zdecydowała się na udział w specjalnym odcinku programu, Przemek wyjawił przed kamerami, że praktycznie z dnia na dzień jego żona przestała się do niego odzywać, a informacje o tym, że chce zakończyć związek, zakomunikowała mu przez SMSa.

Po finałowym odcinku Justyna postanowiła się odnieść do całej sprawy i wyznała swoim obserwatorom, że świadomie podjęła decyzję o niepojawieniu się w specjalnym odcinku, gdyż temat ten uważa za zamknięty.

„Nie bez powodu nie wzięłam udziału w odcinku specjalnym. Uważam, że temat jest zamknięty i nie mam potrzeby wywlekać brudów publicznie.”

Justyna zwróciła także do Przemka, podkreślając, że mężczyzna często pojawia się w Warszawie, jednak do tej pory wcale jej nie odwiedził.

„Przemku. Bywasz często u mnie na osiedlu, to nic nie szkodzi na przeszkodzie żebyś zapukał do drzwi. Znasz mój adres i jestem pod nim do końca grudnia. Pozdrawiam” – dodała

Justyna i Przemek po programie Ślub od pierwszego wejrzenia, fot. Instagram

Myślicie, że Przemek skusi się na propozycję Justynę?

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej