„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Justyna nagrabiła sobie u widzów: „Zaczyna być męcząca”

26 października 2022
Przez: : W.M.

W miniony wtorek widzowie oglądać mogli kolejny odcinek reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia. Justyna i Przemek dogadują się coraz lepiej, ale swoim zachowaniem uczestniczka zaskoczyła programowego męża. Przemek bardzo się przestraszył i nie mógł ukryć, jak mocno targały nim emocje.

Justyna i Przemek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są jedną z trzech par, które w nowej edycji mają tylko kilka tygodni, aby bliżej się poznać i zdecydować, czy chcą być dalej razem. Młode małżeństwo zdaje się dogadywać naprawdę dobrze. Po podroży poślubnej para zamieszkała na kilka dni w mieszkaniu Przemka, jednak po czasie Justyna wróciła do Warszawy. Mimo wcześniejszych ustaleń, że Justyna wróci do Poznania nieco później, dziewczyna postawiła zrobić niespodziankę swojemu mężowi i bez zapowiedzi wparowała do jego mieszkania.

„Przyjechałam wcześniej, bo się stęskniłam za Przemkiem. Brakowało mi go, on też w środę mówił, że mu mnie brakuje. Wiedziałam, że przyjadę w czwartek, ale nie chciałam mu mówić. Chciałam zrobić mu niespodziankę” – mówiła

Zobacz także: Anita i Adrian ze Ślubu… już się rozstali? Uczestniczka komentuje!

Justyna, która wcześniej otrzymała klucze od Przemka, weszła do jego mieszkania pod nieobecność męża i czekała, aż ten wróci z pracy. Mężczyzna zdecydowanie nie spodziewał się, że gdy otworzy drzwi, zobaczy Justynę, dlatego widok innej osoby w swoim mieszkaniu bardzo go zaskoczył.

„Dwa ataki miałem. Najpierw, że ktoś jest w mieszkaniu, a potem, że to Justyna.” – Mówił przed kamerami i dodał – „Po prostu się wystraszyłem, telepało mną. Nigdy nikt mi takich niespodzianek nie robił. (…) Jakoś tak niefortunnie wyszło. Justyna pewnie spodziewała się innej reakcji, że będę szczęśliwy, rzucę się jej w ramiona, a ja tylko zawał”

Justyna przestraszyła Przemka

Widzowie żywo komentowali zachowanie Justyny. Fanom Ślubu od pierwszego wejrzenia nie spodobało się, że po raz kolejny przekracza granice i za bardzo osacza programowego męża.

„Jak ona go osacza”

„Mam wrażenie ze Justyna ma takie parcie na to małżeństwo ze chyba szybko posuwa temat do przodu . Za szybko i za intensywnie”

„Lubię ją ale ta niespodzianka była niefajna. Dla mnie to już było przekroczenie granicy. Zaczyna być męcząca tu jakieś zmienne nastroje tu docinki a zaraz potem na nim wisi”. – komentują internauci na oficjalnym profilu programu

Jak oceniacie zachowanie Justyny? Myślicie, że związek tej pary ze Ślubu od pierwszego wejrzenia przetrwa?

źródło: Instagram TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej