„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Anita i Adrian już się rozstali? Uczestniczka komentuje!

25 października 2022
Przez: : W.M.

Od jakiegoś czasu fani Anity i Adriana zaczęli podejrzewać, że małżeństwo poznane w programie Ślub od pierwszego wejrzenia już się rozstało. Szydłowska postanowiła zareagować na ciągle pytania swoich obserwatorów.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak byli bohaterami trzeciej edycji kontrowersyjnego reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia. Zdaniem ekspertów uczestnicy świetnie do siebie pasowali i mieli szanse zbudować szczęśliwy związek. Faktycznie para niemal od samego początku dogadywała się bardzo dobrze i po czterech wspólnie spędzonych tygodniach Anita i Adrian w rozmowie z ekspertami przyznali, że chcą pozostać w małżeństwie.

Niedługo po udziale w programie para pochwaliła się radosną nowiną i przekazała, że zostaną rodzicami. Pierwsze dziecko Anity i Adriana synek Jerzyk urodził się w czerwcu 2019 roku. W pierwszą rocznicę ślubu uczestnicy 3. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia pochwalili się, że wkrótce ich rodzina ponownie się powiększy. Po ponad roku od przyjścia na świat pierwszego dziecka Anita urodziła córeczkę Blankę.

Anita i Adrian ze Ślubu… rozstali się?

Chociaż zakochani już od samego początku musieli zmierzyć się ze sporym problemem, którym była dzieląca ich miejsca zamieszkania odległość, Anita i Adrian byli przekonani, że chcą dać sobie szansę.

Zobacz także: Anita i Adrian przechodzili kryzys. Sięgnęli po pomoc specjalisty

Małżeństwo z wielkim sentymentem wspomina swój udział w reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia. Para wielokrotnie podkreślała, że nie żałuje, iż zdecydowali się zgodzić do programu, gdyż to właśnie dzięki niemu udało im się założyć rodzinę.

Ostatnio obserwatorzy, którzy śledzą ich profile w mediach społecznościowych zaczęli się martwić o związek Anity i Adriana. Na profilu Szydłowskiej już od pewnego czasu pojawiają się pytania o rzekomy kryzys w ich małżeństwie.

Także pod ostatnim postem Szydłowskiej pojawiły się nowe pytania o jej związek z mężem.

„Piękna kobieta i cudowna mama a gdzie masz męża?;)” – zapytała dociekliwa internautka

„dziękuję 😊 a jakieś 670 km stąd w Szczecinie” – skomentowała Anita i dodała – „a do tego pracuje i dba o dom 🏠”

Anita odniosła się także do pytania o to, dlaczego z jej profilu zniknęły oznaczenia Adriana.

„jakiś czas temu chciałam się nauczyć jak zrobić takie ładne czcionki” – dodała Szydłowska

Anita Szydłowska, Adrian Szymaniak, fot. AKPA

źródło: Instagram Anity Szydłowskiej/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej