„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Marta i Maciek są razem? Widzowie są pewni

21 września 2022
Przez: : W.M.

We wtorek na antenie TVN wyemitowano kolejny odcinek programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Przypuszczenia się potwierdziły i faktycznie Marta i Maciej zostali jedną z par. Czy ich związek przetrwał po programie? Widzowie już wiedzą.

Pary Ślub od pierwszego wejrzenia

W drugim odcinku nowego sezonu fani programu Ślub od pierwszego wejrzenia dowiedzieli się, jak eksperci dobrali uczestników w małżeństwa. Nowi bohaterowie nie ukrywali ogromnych emocji i towarzyszącego im stresu. Dopiero podczas ceremonii mieli poznać osobę, z która wezmą ślub. Nie wiedzieli zatem, kim jest i jak będzie wyglądać.

Pierwszą z par byli Justyna i Przemek. 31-letnia uczestniczka, dopiero gdy pojawiła się u boku męża, zaczęła odczuwać ogromny stres. Małżeństwo z nieznajomym nieco ją przerosło, jednak jak przyznała, zawsze lubiła brunetów z zarostem i okularami, dlatego stwierdziła, że wizualnie Przemek jest w jej typie. Drugą dobraną przez ekspertów parą byli 32-letnia Marta i Maciej. 37-latek bardzo się stresował, a podczas ceremonii nie mógł opanować śmiechu.

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Maciej to znany disco-polowiec. Kojarzycie jego hity?

Małżeństwem zostali także druga Marta i Patryk. Nowy mąż zrobił dobre wrażenie na swojej partnerce, która stwierdziła, że widok Patryka wywołał w niej pozytywne emocje.

Marta i Maciek ze Ślubu… są razem?

Nowa edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia wzbudza duże emocje także ze względu na dobór uczestników. Po raz pierwszy w historii polskich edycji bohaterami reality-show są matka samodzielnie wychowująca dziecko, a także rozwodnicy.

To właśnie Marta, która jest mamą 2,5-letniego Rysia, została żoną Macieja, która ma za sobą nieudane małżeństwo. Czy ich związek ma szansę przetrwać? Pierwsze wrażenie, jakie zrobił dobór ich pary na widzach, nie było wyjątkowo pozytywne. Chociaż wszyscy życzą im, aby relacja ta przetrwała, zachowanie Macieja, który na ślubie nie mógł utrzymać emocji na wodzy i z trudem opanowywał śmiech, nie wróżą ich relacji wielkiej przyszłości.

Zaskoczyło mnie, że on się tak śmieje. To znaczy, ja bardzo lubię, że on jest wesoły. To mi się podoba. Czasami on się śmiał i nie wiedziałam, dlaczego się śmieje. Później po prostu zrozumiałam, że to może ze stresu. I się go nawet zapytałam, czy on czegoś nie palił przed ślubem” – dziwiła się Marta

Po emisji odcinka w telewizji, widzowie komentowali dobór uczestników. Są przekonani, że Marta i Maciej nie będą razem.

„Po 4 odcinku nie sądzę, żeby przetrwali. Nie ma chemii a on widać, że jest rozczarowany.”

„Jedna para rokuje. Przemek i Justyna. W przypadku Patryka widać że żona nie wpadła mu w oko. W przypadku Marty czuje ze ona się zaangażuje a Maciek się wycofa.” – komentują

Czy przypuszczenia widzów potwierdzą się i faktycznie związek Marty i Maćka nie przetrwa? Przekonamy się, oglądając kolejne odcinki Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Jak oceniacie dobrane przez ekspertów pary?

źródło: Instagram/Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej