„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Maciej to znany disco-polowiec. Kojarzycie jego hity?

15 września 2022
Przez: : W.M.

Jednym z uczestników nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia jest Maciej Mikołajczak. Chociaż jeszcze sam nie pochwalił się tym faktem przed kamerami, okazuje się, że 37-latek ma na swoim koncie przygodę z disco-polo. Co więcej, jego piosenki cieszą się sporym zainteresowaniem w sieci.

Ślub od pierwszego wejrzenia 8

Poznaliśmy już wszystkich bohaterów nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, w którym uczestnicy, decydują się na ślub z nieznaną sobie wcześniej osobą. To eksperci na podstawie ankiet, rozmów i wywiadów dobierają w pary uczestników, którzy ich zdaniem będą mogli stworzyć udane małżeństwo. Chociaż większość dobranych przez nich par po miesiącu decyduje się na rozwód, na przełomie wszystkich wyemitowanych edycji, są osoby, które dzięki udziałowi w show poznały miłość swojego życia.

W nowym sezonie programu Ślub od pierwszego wejrzenia poznaliśmy bliżej sylwetki dwóch Mart, Justyna, Patryk, Przemysław i Maciej. Jak eksperci dobiorą ich w pary i czy nowopowstałe małżeństwa przetrwają? Przekonamy się oglądając 8. edycję Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Zobacz także: Jakie będą pary w nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia 8?

Maciej ze Ślubu od pierwszego wejrzenia śpiewa disco-polo

Jednym z uczestników nowego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia jest Maciej Mikołajczak. 37-latek na co dzień mieszka w Szczecinie i pracuje jako kierowca ciężarówki. Maciek jest jednym z dwóch mężczyzn, biorących udział w reality-show, którzy byli wcześniej w małżeństwie. W ostatnim odcinku ŚOPW Maciej przyznał, że była żona ukrywała przed nim, że jest w ciąży z innym mężczyzną.

Chociaż zapewne nie wszyscy widzowie, którzy śledzą odcinki nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia o tym wiedzą, jedną z pasji Macieja jest disco-polo. Uczestnik nowego sezonu reality-show fanom tego nurtu muzycznego znany jest pod pseudonimem Erdol, natomiast wcześniej był jednym z członków zespołu Avans Dance.

Piosenki Macieja ze Ślubu od pierwszego wejrzenia znaleźć możecie na platformie You Tube. Posłuchajcie jednego z jego utworów „Ej dziewczyno”.

źródło: You Tube/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej