„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Marta sporo schudła. Internauci zszokowani jej nową metamorfozą

19 października 2022
Przez: : W.M.

Marta Podbioł jest bohaterką najnowszej edycji reality-showŚlub od pierwszego wejrzenia. Jej mężem w programie został Maciej, który był mocno krytykowany przez widzów po tym, jak w mało wybredny sposób ocenił wygląd swojej programowej żony. Okazuje się, że Marta ostatecznie postanowiła zmienić swój wygląd. Poza przyciemnionymi włosami zdecydowała się zrzucić także trochę kilogramów.

Nie da się ukryć, że relacja Marty i Macieja ze Ślubu od pierwszego wejrzenia od początku emisji najnowszej edycji programu wzbudza sporo kontrowersji. Matka samodzielnie wychowują małego synka oraz rozwodnik niemal od dnia ślubu nie dogadywali się najlepiej. Już podczas podroży poślubnej Maciej nie chciał bliżej poznać swojej żony i zamykał się na ich relację, co sprawiało, że wycofywać zaczynała się także i Marta.

https://www.instagram.com/p/Cj0LmDnIwf1/

Pomiędzy parą doszło do kilku niezręcznych sytuacji. Podczas wspólnego spaceru Maciej zasugerował swojej żonie, że nie ubiera się stylowo i później nazwał ją nawet „mortadelką”.

Zachowanie mężczyzny obruszyło nie tylko widzów. Niedawno krytycznie o słowach Maćka wypowiedziała się między innymi także ekspertka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia Magdalena Chorzewska.

Zobacz także: Marta i Patryk są razem? Prawdopodobnie zdradził ich jeden szczegół.

Metamorfoza Marty ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Widzowie, którzy oglądają odcinki nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, nie dają większych szans na przetrwanie relacji Marty i Maćka. Czy para faktycznie zdecyduje się na rozwód? Przekonamy się, oglądając finałowy odcinek programu Ślub od pierwszego wejrzenia.

Chociaż uczestnicy nie mogą jeszcze zdradzać, jak potoczyły się ich losy po programie, aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie Marta niedawno zaskoczyła swoich obserwatorów, prezentując się w odmienionej fryzurze. Na tym jednak nie koniec. Teraz uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała swoją wyraźnie szczuplejszą sylwetkę. Internauci są pod wrażeniem.

„Wspaniała przemiana 😉 zdecydowanie ten kolor włosów jest właśnie dla Ciebie-wygladasz wspaniale”

„Zmiana na duży plus!!!Super!”

„Pięknie wyglądasz” – komentują obserwatorzy Marty

Jak oceniacie metamorfozę Marty ze Ślubu od pierwszego wejrzenia?

Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia przeszła metamorfozę

źródło: Instagram Marty Podbioł/Instagram Earl Grey

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej