„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Patryk rozstał się z Martą i ma już nową dziewczynę?

23 listopada 2022
Przez: : W.M.

Już w kolejny wtorek na antenie TVN wyemitowany zostanie finałowy odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia, po którym ostatecznie dowiemy się, czy małżeństwa par przetrwały. W sieci już pojawiły się informacje dotyczące losów trzech małżeństw. Marta i Patryk jednak się rozstali? Widzowie podejrzewają, że uczestnik ma już nawet nową dziewczynę.

W nowym sezonie Ślubu od pierwszego wejrzenia mogliśmy bliżej trzy pary, które zdaniem ekspertów miały możliwość stworzyć trwałe i udane związki. Przez kilka tygodni mogliśmy śledzić losy Marty i Macieja, Justyny i Przemka oraz Marty i Patryka. Już w kolejny wtorek na antenie TVN wyemitowany zostanie finałowy odcinek reality-show, w którym młode małżeństwa przekażą, czy chcą pozostać razem, czy jednak decydują się na rozwód.

Chociaż w telewizji ostatni odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia pojawi się dopiero za kilka dni, użytkownicy platformy player.pl mogli już obejrzeć finał sezonu. Jak wiadomo, Marta i Patryk w rozmowie z ekspertami przekazali, że chcą być razem, podobnie jak Justyna i Przemek. Jedynie Marta i Maciej zgodnie potwierdzili, że chcą wziąć rozwód, a ich burzliwa rozmowa z ekspertami, w której Maciej zarzucał żonie niechlujstwo, zdecydowanie przejdzie do historii programu.

Patryk ze Ślubu rozstał się z Martą?

Marta i Patryk byli jedną z par nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Widzowie niemal od początku zgodnie twierdzili, że są idealnie dobrali i wróżyli sukces ich relacji.

Jednym problemem w związku Marty i Patryka była dzieląca ich odległość, ale doszli do porozumienia, że Patryk zamieszka w Bielsku-Białej. Gdy po czasie kamery ponownie pojawiły się w ich życiu, okazało się, że mężczyzna podobno powiedział, iż “on się tu nie ogarnie” i wrócił do swoich rodzinnych Słubic.

Zobacz także: Finał Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Wiadomo, które małżeństwa przetrwały

W sieci pojawi a się sporo komentarzy internautów, którzy twierdzą, że faktycznie Patryk widywany jest w Słubicach, natomiast sama Marta wrzuca do sieci relacje ze swojego miasta. Co więcej, pojawiają się także doniesienia, że Patryk nie kryje się z nową dziewczyną.

„Patrys jest widziany z nową partnerką” – twierdzi jedna z internautek

Patryk ze Ślubu …ma nową dziewczynę?

źródło: Instagram/FB

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej