„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Wiadomo, które małżeństwa przetrwały

23 listopada 2022
Przez: : W.M.

Widzowie, którzy zdążyli obejrzeć ostatni odcinek najnowszej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia na platformie Player, podzielili się swoimi opiniami w sieci. Wiadomo już, które małżeństwa przetrwały. Nie obyło się bez zaskoczeń i wylanych łez.

W 8. sezonie Ślubu od pierwszego wejrzenia widzowie mieli okazję poznać sześcioro uczestników, którzy zdecydowali się na ślub z nieznaną sobie wcześniej osobą. Eksperci na podstawie rozmów i licznych ankiet dobrali ich w pary i tak przez kolejne tygodnie fani mogli przyglądać się, jak rozwijają się relacje Marty i Macieja, Justyny i Patryka oraz Marty i Patryka.

Młode małżeństwa miały cztery tygodnie, aby podjąć decyzje, czy chcą być nadal razem, czy jednak decydują się na rozwód. Przez ten czas uczestnicy reality-show mieli możliwość mieszkać ze sobą i poznać się z każdej strony.

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Które pary z programu wciąż są razem?

Które małżeństwa ze Ślubu… przetrwały?

Po miesiącu od ślubu trzy pary spotkały się z ekspertami, aby przekazać swoje decyzje.

Justyna i Przemek od początku dogadywali się dobrze, jednak w ich relacji pojawiały się także nieporozumienia. Jednym z ostatnich problemów była dzieląca ich odległość. Przemek mieszka i pracuje w Poznaniu, natomiast Justyna prowadzi swoją firmę w Warszawie. Gdy para spotkała się z ekspertami, okazało się, że chcą pozostać w małżeństwie, a Justyna stwierdziła, że widzi swoją przyszłość w Poznaniu. Gdy po czasie kamery ponownie ich odwiedziły, okazało się, że nadal są w związku, jednak wciąż żyją na odległość.

Marta i Maciej już wcześniej zdecydowali, że wolą pozostać znajomymi, a ich małżeństwo nie przetrwa. Gdy jednak para spotkała się z ekspertami, atmosfera zrobiła się wyjątkowo napięta. Mężczyzna zaczął sugerować, że jego programowa żona jest niechlujna i w pewnym momencie nawet mu się narzucała. Marta była oburzona oskarżeniami Maćka i stanowczo im zaprzeczyła, tłumacząc, że chciała się jedynie przytulić. Decyzja pary była jednogłośna. Marta i Maciej zdecydowali się na rozwód.

Marta i Patryk zdaniem widzów od początku byli najlepiej dobraną parą. Jednym problem była kwestia ich wspólnego zamieszkania. Para oznajmiła, że chcą być razem, gdy jednak kamery odwiedziły ich po pewnym czasie w Bielsku-Białej, gdzie mieli mieszkać, okazało się, że Patryk stwierdził, że się tam „nie ogarnie” i wrócili do Słubic.

Zaskoczeni?

źródło: teleshow.wp.pl/TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej