„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Które pary z programu wciąż są razem?

11 września 2021
Przez: : W.M.

Program Ślub od pierwszego wejrzenia pojawił się w polskiej telewizji kilka lat temu. Na oczach widzów nieznani sobie uczestnicy poznawali się w dniu swojego ślubu. Które małżeństwa z reality-show przetrwały?

“ŚoPW

Program Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z najchętniej oglądanych reality-show. Mimo iż jego format wzbudza ogromne kontrowersyjne, wciąż przyciąga przed ekrany ogromną ilość zaciekawionych widzów.

Show, w którym nieznani sobie wcześniej samotnicy uczestnicy, poznają się w dniu swojego ślubu, doczekał się już pięciu edycji, a niedawno na antenie TVN rozpoczęła się emisja najnowszego, szóstego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia. Czy i tym razem pary, które wezmą ślub, nie wiedząc o sobie nic, dadzą sobie szanse na bliższe poznanie i być może otwarcie na wielką miłość?

O tym, kto z kim weźmie ślub, decydują eksperci, którzy na podstawie zgłoszeń, ankiet i rozmów, dobierają do siebie osoby, które ich zdaniem mają realną szansę na stworzenie prawdziwego związku. Chociaż na przełomie kilku sezonów wiele nowo poznanych małżeństw ostatecznie decydowało się na rozwód, są pary, które wciąż są razem i dziś tworzą szczęśliwe rodziny.

Zobacz także: Jakie będą pary w 6 sezonie Ślubu?

Pary, które przetrwały po programie

Paulina i Krzysztof z 2. edycji

W drugiej edycji reality-show w urzędzie stanu cywilnego „tak” powiedzieli między innymi Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek. Mimo iż relacja uczestników w programie należała do wyjątkowo burzliwych i wielu widzów nie dawało im szans, Paulina i Krzysiek pozostali w małżeństwie. Kilka miesięcy temu na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko – synek.

Anita i Adrian z 3. edycji

W kolejnym sezonie Ślubu od pierwszego wejrzenia w dniu swojego ślubu poznali się także Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak. Para wpadła sobie w oko już na samym początku. Mimo dzielącej ich miejsca zamieszkania ogromnej odległości, małżonkowie pokonali przeciwności losu i dziś wspólnie z dwójką swoich dzieci, tworzą zgraną i szczęśliwą rodzinę.

Agnieszka i Wojtek z 4. edycji

Czwarta edycja reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia podobnie jak poprzednie, była niezwykle emocjonują. Po kilku wspólnie spędzonych tygodniach aż dwie pary zdecydowały się na pozostanie w małżeństwie. Mowa o Agnieszce Łyczakowskiej i Wojtku Janiku oraz Oliwii Ciesiółce i Łukaszu Kuchcie. Wiele wskazywało na to, że uczestnicy ci dobrani są doskonale. Oliwia i Łukasz tuż po zakończeniu emisji programu ze swoim udziałem ogłosili, że spodziewają się dziecka, jednak po kilku miesiącach od narodzin ich synka para potwierdziła swoje rozstanie.

Agnieszka i Wojtek wciąż są razem i niedawno para świętowała 2. rocznicę ślubu. Kilka tygodni temu w studio DDTVN małżeństwo potwierdziło, że spodziewają się dziecka.

Iza i Kamil z 5. edycji

W ostatniej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia uczucie połączyło Izabelę Juszczak i Kamila Węgrzyna. Mimo iż wielu widzów sądziło, że eksperci polepili błąd, źle dobierając w pary uczestników, Iza i Kamil nadal są razem i cieszą się uczuciem, które narodziło się przed kamerami.

https://www.instagram.com/p/CRlO_d8sle0/

Czy w nowej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia, w której udział biorą Kasia, Anita, Julia, Tomasz, Robert i Paweł, wodzowie również będą świadkami rodzących się uczuć pomiędzy nowymi małżeństwami?

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej