„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Laura i Karol zaręczyli się! „Powiedziała tak”

27 czerwca 2023
Przez: : W.M.

Laura i Karol poznali się dzięki udziałowi w programie Ślub od pierwszego wejrzenia. Chociaż eksperci nie dobrali ich w parę, okazało się, że pasują do siebie idealnie. Zakochani właśnie pochwalili się szczęśliwą nowiną i ogłosili swoje zaręczyny.

Ślub od pierwszego wejrzenia to bez wątpienia jeden z najbardziej kontrowersyjnych reality-show emitowanych w telewizji. Przypominamy, że w programie eksperci dopierają w pary samotnych uczestników, którzy poznają się dopiero w dniu swojego ślubu.

Program dowodzi, że przed kamerami faktycznie można znaleźć miłość. Pomimo tego, że większość par, które zawarły związek małżeński na oczach widzów, ostatecznie decydowała się na rozwód, niektórzy uczestnicy tego programu wciąż tworzą udane i szczęśliwe związki.

W piątym sezonie Ślubu od pierwszego wejrzenia fani mieli okazję ponownie poznać trzy pary, między innymi Laurę i Macieja oraz Igę i Karola. Jak wiadomo, eksperyment nie zakończył się sukcesem, a małżeństwa obu par nie przetrwały. Co jednak ciekawe, po programie okazało się, że Laura zaczęła spotykać się z Karolem, tym samym udowadniając, że eksperci popełnili niejako błąd, nie dobierając właśnie ich w parę.

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Paweł ożenił się z kuzynką byłej żony! Są zdjęcia!

Laura i Karol ze Ślubi… zaręczyli się

Laura Welich i Karol Maciesz przez kilka miesięcy ukrywali przed mediami swój związek. O tym, że są razem, oficjalnie poinformowali w czerwcu 2021 roku, a niedługo później zakochani ze sobą zamieszkali.

Okazuje się, że w życiu byłych uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia sporo się wydarzyło. Jak się właśnie okazało, Laura i Karol w miniony poniedziałek zaręczyli się.

Maciesz poprosił swoją ukochaną o rękę podczas romantycznych wakacji we Włoszech.

„To był wielki dzień.

26.06.2023

Godzina: 20:20

Włochy

Jezioro Garda”

Powiedziała Tak !” – pochwalił się Karol

Pod postem, na którym dumna Laura pokazuje pierścionek zaręczynowy od partnera, pojawiło się mnóstwo gratulacji od internatów, do których oczywiście dołączamy!

Laura i Karol zaręczyli się, fot, Instagram
Laura i Karol zaręczyli się, fot, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej