„Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Poznajcie nowe ekspertki! Wśród nich modelka i youtuberka!

23 sierpnia 2023
Przez: : M.J

Dziewiąta edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia jest pełna nowości. W programie nie tylko zobaczymy nowych uczestników, którzy zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu z nieznaną osobą, ale także nowe ekspertki. Wiadomo już, kim są. Jak się okazuje, uczestników eksperymentu społecznego będą dobierać w pary – Julitta Dębska, Zuzanna Butryn oraz Hanna Kąkol. Poznajcie je bliżej.

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z tych formatów, który pokochali widzowie. W tym reality show single szukający swojej drugiej połówki zaczynają od ślubu z nieznaną osobą, aby następnie stwierdzić, czy chcą iść razem przez życie. Choć sama formuła programu budzi liczne kontrowersje, to niejednokrotnie przekonaliśmy się, że Ślub od pierwszego wejrzenia naprawdę łączy ludzi.

ZOBACZ TAKŻE: “Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Oto uczestnicy nowej edycji! Spore zmiany w programie!

Tym razem program, który jest uważany za swojego rodzaju społeczny eksperyment, powróci na ekrany w nowej odsłonie. Już 5 września 2023 poznamy kolejnych śmiałków, którzy zdecydowali się poszukać miłości w tym programie. To jednak nie wszystko, bo pojawią się także nowe ekspertki. Co wiemy na ich temat?

Kim są ekspertki ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9?

Julitta Dębska

Psycholog oraz dyplomowany trener rozwoju osobistego i akredytowany coach ICC&M. Specjalizuje się w relacjach damsko-męskich, a widzowie niejednokrotnie mogli widywać ją w porannych programach, gdzie dzieliła się swoim doświadczeniem i nabytą wiedzą. Nowa ekspertka chętnie zamieszcza także własne filmy w mediach społecznościowych oraz prowadzi swój kanał na YouTubie.

Zuzanna Butryn

Psycholożka, psychoterapeutka oraz założycielka i właścicielka placówki psychoterapeutycznej. W przeszłości pracowała jako modelka i choć miała szansę na wielką karierę w modelingu, to obrała inną drogę w życiu. Jak sama przyznała, traktowano ją wówczas jako dorosłą osobę, a była 14 letnią dziewczynką.

“Umówmy się, 14 lat to nie jest wiek na pracę”

Nowa ekspertka jest także częstym gościem śniadaniowych programów, gdzie udziela swoich rad i dzieli się nabytym doświadczeniem. Zajmuje się głównie nurtem integracyjnym, a techniki terapii dostosowuje zawsze do problemów pacjenta. Chętnie prowadzi także swoje media społecznościowe.

View this post on Instagram

A post shared by Zuzanna Butryn (@psycholog_zuza)

Hanna Kąkol

Coach, dyrektor zarządzający w firmie rekrutacyjno-szkoleniowej oraz wykłada na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu. Chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat zachowań ludzkich na swoim Instagramie.

Premiera Ślubu od pierwszego wejrzenia już 5 września o godzinie 21:35 na antenie TVN.

Źródło: Instagram/ Onet.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej