„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Asia Lazar pokazała zdjęcia ze ślubu. Pochwaliła się ukochanym

21 września 2022
Przez: : W.M.

Asia Lazar zdobyła popularność dzięki udziałowi w kontrowersyjnym reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia. Joanna przed kamerami nie odnalazła miłości i ostatecznie rozwiodła się ze swoim programowym mężem. Była uczestniczka Ślubu… od dużego czasu związana jest z nowym partnerem, z którym doczekała się córeczki. Teraz Asia Lazar pokazała zdjęcie ze ślubu, na którym pochwaliła się swoim wybrankiem.

View this post on Instagram

A post shared by Asia Lazar 🍀 (@asia_lazar33)

Do programu Ślub od pierwszego wejrzenia zgłaszają się osoby, które liczą na to, że eksperci pomogą odnaleźć im swoją drugą połówkę. Niedawno rozpoczęła się emisja 8. edycji reality-show, w której poznaliśmy nowe pary.

Zobacz także: Marta i Maciek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 8 już się rozstali? Widzowie są pewni

Joanna Lazar była uczestniczką 4. sezonu kontrowersyjnego programu Ślub od pierwszego wejrzenia, a mężem Asi w programie został Adam. Młode małżeństwo od początku nie dogadywało się najlepiej, mimo wszystko starali się spędzać ze sobą czas, aby bliżej się poznać. Po miesiącu przyszedł moment ogłoszenia decyzji. Joanna nie chciała od razu skreślać swojej relacji z Adamem i stwierdziła, że nie chce brać rozwodu. Odmiennego zdania był jej mąż, który nie chciał kontynuować programowego eksperymentu. Krótko po zakończeniu emisji programu z ich udziałem okazało się, że mężczyzna jest już w związku z inną kobietą i para spodziewa się dziecka.

Asia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała zdjęcie ze ślubu

Nie tylko Adam ułożył sobie życiu u boku innej osoby, ale także Joanna. Była uczestniczka reality-show od pewnego czasu związana jest z pewnym mężczyzną, a na początku 2022 roku na świecie pojawiło się ich wspólne dziecko córeczka Zosia.

W ubiegły weekend zakochana para udała się na wesele, a teraz Joanna pochwaliła się zdjęciem z uroczystości, na którym pokazała swojego ukochanego.

„ps. Kocham Cię ❤️ #loveyou #foreverlove #meandyou #happyday #weeding” – podpisała zdjęcie z ukochanym

Chociaż niektórzy internauci myśleli, że zdjęcie zrobione zostało na ślubie Asi oraz jej partnera i tym samym pod postem zaczęły pojawiać się gratulacje, tym razem Lazar obecna była na uroczystości wyłącznie w roli gościa.

Być może już niedługo Asia pochwali się swoim obserwatorom zdjęciami z własnego ślubu?

źródło: Instagram Joanny Lazar

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej