„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Będzie 10 edycja? Wszystko jasne

18 września 2023
Przez: : W.M.

Chociaż nowa edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia dopiero się rozkręca, wiadomo co z kolejnym sezonem reality-show. Będzie 10 edycja programu Ślub od pierwszego wejrzenia?

Ślub od pierwszego wejrzenia to bez wątpienia jeden z najbardziej kontrowersyjnych reality-show, a wszystko za sprawą jego formatu.

Pierwszy sezon pojawił się na antenie TVN w 2016 roku i mimo iż wzbudzał różnorodne opinie, cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony widzów. W każdej edycji programu udział biorą uczestnicy, którzy dotychczas nie mieli szczęścia w miłości i chcą to zmienić. W tym celu powierzają swój los w ręce ekspertów, którzy dobierają im partnerów.

Uczestnicy dopiero w dniu ślubu dowiadują się, kto zdaniem ekspertów ma szanse stworzyć z nimi trwałe relacje. Po czterech tygodniach nowo powstałe małżeństwa podejmują decyzje dotyczącą tego, czy zostają razem, czy biorą rozwód.

Chociaż większość par, które poznały się w programie Ślub od pierwszego wejrzenia nie jest już razem, kilka małżeństw nadal jest razem, stworzyło już rodziny i cieszy się swoim szczęściem.

Będzie 10 sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia?

5 września rozpoczęła się emisja najnowszej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Jak już wiadomo, małżeństwami w nowym 9 sezonie reality-show zostali Kinga i Marcin, Kornelia i Marek, a także Magda i Krzysztof. Czy ich relacje przerodzą się w coś więcej, przekonamy się dopiero za kilka tygodni.

Zobacz także: Były uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradził za dużo! Kinga i Marcin rozstali się?

Chociaż nowy sezon program Ślub od pierwszego wejrzenia dopiero się rozkręca, wiadomo już, że powstanie także 10 edycja reality-show! Właśnie ogłoszono nabór uczestników do kolejnego sezonu.

„Nabór trwa! Daj sobie szanse na miłość i zgłoś się do naszego eksperymentu ! 👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤️ Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na slub.tvn.pl !” – czytamy na profili Earl Grey

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpocznie się nagrywanie kolejnego senonu ŚOPW, ani kiedy odcinki trafią na ekrany. Nie wykluczone, że 10 sezon pojawi się dopiero w jesiennej ramówce stacji TVN.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej