„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Gwiazda reality-show jest w ciąży! Pokazała brzuszek

15 lutego 2023
Przez: : W.M.

Agata Stankowska dała się poznać widzom w trzeciej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Jej małżeństwo z programowym partnerem jednak nie przetrwało, ale uczestniczka programu odnalazła w końcu prawdziwą miłość. Teraz Agata ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pochwaliła się radosnymi nowinami i ogłosiła, że jest w ciąży.

Do programu Ślub od pierwszego wejrzenia zgłaszają się osoby, które nie miały dotychczas szczęścia w miłości i chcą to zmienić. Eksperci dobierają im partnerów, a pary mają cztery tygodnie, aby bliżej się poznać. Po tym czasie decydują, że chcą pozostać małżeństwem, czy jednak wolą się rozstać.

Ślub od pierwszego wejrzenia doczekał się już ośmiu sezonów i jak wiadomo, zdecydowana większość małżeństw poznanych w programie się rozpadła.

Jedną z uczestniczek, która szukała drugiej połówki w reality-show, była między innymi Agata. Jej mężem w programie został Maciej Kiełbowski. Widzowie, którzy śledzili losy tej pary, nie byli zaskoczeni, gdy Agata i Maciej ogłosili, że wolą się rozwieźć, gdyż niemal od samego początku małżonkowie w ogóle się nie dogadywali.

Agata ze Ślubu od pierwszego wejrzenia jest w ciąży

Chociaż małżeństwo Agaty z programu nie przetrwało, uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia poznała mężczyznę, z którym chciała budować wspólną przyszłość.

Agata i jej partner pobrali się pod koniec czerwca 2022 roku, a na weselu zakochanych pojawili się także inni uczestnicy Ślubu od pierwszego wejrzenia m.in. Iga Śmiechowicz, Kamil Borkowski, Iza Juszczak, czy Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik.

Zobacz także: “Ślub od pierwszego wejrzenia” znika z ramówki TVN! Zastąpi go nowy program!

Jak się okazuje, teraz Agatę ze Ślubu od pierwszego wejrzenia czekają kolejne zmiany w życiu. Uczestniczka reality-show w Walentynki pochwaliła się, że wkrótce zostanie mamą.

„Chyba nie ma słów, by wyrazić nasze szczęście. Będziemy rodzicami. Przepełnia Nas ogromna radość. Cieszymy się, że nasze maleństwo jest zdrowe i z niecierpliwością czekamy, aż je wreszcie ujrzymy. Razem tworzymy nasze wspólne szczęście” – napisała uczestniczka 3 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji od obserwatorów Agaty, do których oczywiście dołączamy.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej