“Ślub od pierwszego wejrzenia” znika z ramówki TVN! Zastąpi go nowy program!

14 lutego 2023
Przez: : M.S.

To bardzo przykra wiadomość dla fanów tego formatu. ŚOPW znika z TVN! Jak donoszą media randkowe reality-show pt. Ślub od pierwszego wejrzenia nie pojawi się na antenie TVN podczas wiosennej ramówki. W zamian widzowie obejrzą nowy program!

ŚOPW znika z TVN

Ślub od pierwszego wejrzenia to program, który emitowany jest na antenie TVN7 oraz TVN od 2016-2018 oraz od 2020 roku. Reality-show od samego początku budziło sporo kontrowersji, gdyż jego formuła polega na tym, że uczestnicy dobierani są przez ekspertów w pary, jednak poznają się dopiero w dniu ślubu.

W kolejnych odcinkach widzowie są świadkami rozwijającej się relacji pomiędzy nimi. Są pary, które świetnie się dogadują i rozkwita pomiędzy nimi uczucie, a zdarza się tak, że bohaterowie programu są źle dopasowani i totalnie nie mogą dojść do porozumienia. Program połączył wiele par, które do tej pory tworzą szczęśliwe związki.

ZOBACZ TAKŻE: Które pary z programu ŚOPW wciąż są razem?

Do tej pory wyemitowanych zostało 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Jak się okazuje na kolejny sezon widzowie będą musieli jeszcze poczekać, gdyż randkowego reality-show nie pojawi się w wiosennej ramówce TVN.

Nowy program Nastolatki rządzą…kasą

Ślub od pierwszego wejrzenia zastąpiony zostanie innym programem Nastolatki rządzą… kasą, który oparty jest na norweskim formacie pt. Teenage Boss. Polega on na tym, że nastolatki będą dysponować domowym budżetem i decydować, na co rodzice mogą wydać pieniądze.

Nowy program poprowadzi nauczyciel i pedagog Marcin Józefaciuk. Format ma mieć charakter edukacyjny. W każdym odcinku pojawi się nowa rodzina:

“Ma on walor edukacyjny nie tylko dla rodziców i młodzieży, ale również nauczycieli. Projekt przenosi świat rozrywki do naszych domów, nastoletni widzowie mogą zapoznać się z problemami swoich rówieśników, ze sposobami jak sobie z nimi radzą, ale też zobaczyć, jak spełniają swoje marzenia” – wytłumaczył prowadzący.

Pierwszy odcinek programu Nastolatki rządzą…kasą wyemitowany zostanie 14 marca 2023 roku o godzinie 21:35 w TVN.

Z pewnością nie jest to dobra wiadomość dla fanów programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Jednak widzowie nie muszą się martwić, gdyż ich ulubione reality-show ponownie pojawi się w TVN w jesiennej ramówce jeszcze w tym roku.

Będziecie oglądać?

Źródło: Instagram Earl GreyUdostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej