Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Iga skomentowała związek Karola i Laury. Jej słowa mogą zaskoczyć

Iga skomentowała zwiazek karola

News

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Iga skomentowała związek Karola i Laury. Jej słowa mogą zaskoczyć

Piąta edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia była niezwykle emocjonująca. Związek Igi i Karola zakończył się wyjątkowo burzliwie, a po programie programowy mąż Igi związał się z inną uczestniczką reality-show. Teraz Iga pierwszy raz skomentowała ich związek.

View this post on Instagram

A post shared by TVN 7 (@tvn.7)

Ślub od pierwszego wejrzenia 5

Ślub od pierwszego wejrzenia to bez wątpienia jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w telewizji, a wszystko za sprawą jego formatu. Do reality-show zgłaszają się samotni uczestnicy, którzy dotychczas nie mieli szczęścia w miłości i liczą na to, że eksperci pomogą im znaleźć odpowiedniego partnera.

Kilka miesięcy temu zakończyła się emisja piątego sezonu Ślubu do pierwszego wejrzenia i trudno nie zgodzić się z tym, że dostarczyła ona widzom potężnej dawki emocji. Już w momencie przedstawienia małżeństw, internauci głośno krytykowali dobór par i wcale się nie pomylili, gdyż zarówno Iga i Karol, jak i Laura oraz Maciej nie zdecydowali się kontynuować swoich małżeństw. Jedynie jedna z trzech par – Iza i Kamil, postanowili dać sobie szansę.

View this post on Instagram

A post shared by TVN 7 (@tvn.7)

Iga pierwszy raz skomentowała związek Karola i Laury

Nie da się ukryć, że związek Igi i Karola był jednym z najbardziej burzliwych w historii programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Chociaż wydawało się, że małżonkowie dobrze się dogadują, po czasie między partnerami zaczęły pojawiać się pierwsze poważne konflikty. Gdy po kilku tygodniach Iga i Karol spotkali się z ekspertami, potwierdziły się przypuszczenia widzów, którzy nie dawali szans ich małżeństwu. Mimo iż Iga nie chciała podejmować pochopnych decyzji i chciała dać szansę tej relacji, Karol bez zastanowienia wyznał, że chce wziąć rozwód z żoną, którą poznał w programie.

Zobacz także: Karol i Laura za razem. W sieci pojawiły sie ich pierwsze zdjęcia

Niedługo poza zakończeniu emisji odcinków okazało się, że niespodziewanie Karol zaczął spotykać się z inną uczestniczką reality-show – Laurą. Teraz Iga po raz pierwszy publicznie skomentowała ich relacje. Na pytanie, czy jest jej smutno, że Karol spotyka się z Laurą, wyznała, że… nie.

„Czy jest ci smutno ze Karol związał sie z kimś z programu” – zapytał internauta

„Nie jest 🙂 niech będą szczęśliwi:)” – napisała na swoim Instagramie Iga Śmiechowicz

Iga o związku Laury i Karola
Iga skomentowała związek Karola i Laury

Mimo iż relacja Igi i Karola w programie zakończyła się dosyć burzliwie, Śmiechowicz nie ma za złe swojemu byłemu mężowi, że związał się z inną uczestniczką reality-show.

Zaskoczeni?

źródło: Instagram Iga Śmiechowicz/Earl Grey

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry