“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Izabela odpowiada hejterom! Padły mocne słowa!

24 marca 2021
Przez: : MC

Izabela, uczestniczka nowego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia odpowiedziała hejterom. Zamieściła na swoim Instagramie obszerny wpis, w którym poinformowała z czym przyszło się jej zmierzyć. Poznajcie szczegóły!

Zasady programu

Ślub od pierwszego wejrzenia to wyjątkowy program, których chwyta za serce. Niezmiennie od kilku edycji cieszy się ogromną popularnością, a widzowie chętnie śledzą losy uczestników.

Osoby biorące udział w produkcji decydują się na ślub, jednak swojego partnera lub partnerkę zobaczą po raz pierwszy dopiero na ślubnym kobiercu. Za dobór par odpowiadają eksperci. W dalszych etapach programu widzowie mogą zobaczyć wesele, podróż poślubną pary i wspólne zamieszkanie. Na końcu eksperymentu małżonkowie muszą podjąć decyzję, czy wciąż chcą ze sobą być.

Zobacz także: Ślub kościelny pary z programu

Izabela odpowiada hejterom

35-letnia Iza jest nową uczestniczką programu. Pochodzi z Bytomia, gdzie na co dzień prowadzi swój salon fryzjerski. Bohaterka 5. sezonu reality-show po trudnych doświadczeniach życiowych postanowiła spróbować szczęścia w programie. Jak się okazuje, kobieta już na samym początku musiała zmierzyć się z przykrą rzeczywistością. Izabela padła ofiarą hejtu.

Zobacz także: Suknia ślubna Izy

Internauci byli bezlitośni. Z postu Izy dowiadujemy się, że hejterzy nie szczędzili obelg w jej stronę. Krytykowali jej nogi, ramiona, a nawet brwi. W związku z tym zamieściła na swoim Instagramie obszerny post, w którym odpowiedziała hejterom.

“Pisząc gruba , brzydka , grube uda , paskudne ramiona , paskudny tatuaż , szpetne brwi to tylko kilka słów wyjętych z tego co niektórzy wypisują . Nie wiem czy to zagrywka hejterów czy celowa prowokacja ! Ale wiecie co drodzy hejterzy powiem Wam jedno ! Ja siebie w pełni akceptuje taką jaką jestem ! 😀” – czytamy w poście Izy.

Ponadto bohaterka programu zapowiedziała, że planuje usuwać niemiłe komentarze:

“Wiec moi drodzy hejterzy każdy z Was będzie zablokowany na moim profilu a komentarz będzie usuwany ! Ponieważ Ja takiego zachowania nie toleruje ! I głośno o tym informuje !” – napisała.

Cały post Izy możecie przeczytać poniżej:

źródło: Instagram Iziiij85

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej