„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Julia ma kontakt z byłym mężem? „napisałam do niego”

14 listopada 2022
Przez: : W.M.

Julia była jedną z uczestniczek 6. edycji reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia. Widzowie z pewnością pamiętają, że jej małżeństwo z Tomaszem zakończyło się wyjątkowo burzliwie. Czy byli małżonkowie utrzymują jakikolwiek kontakt po programie?

Do programu Ślub od pierwszego wejrzenia zgłaszają się osoby, które dotychczas nie miały szczęścia w miłości i chcą to zmienić, powierzając swój los w ręce ekspertów. Aktualnie na antenie TVN emitowana jest już ósma edycja reality-show. Chociaż dzięki udziałowi programie poznało się kilka par, które nadal są razem i które stworzyły już nawet rodziny, małżeństwa większości uczestników ostatecznie się rozpadły.

Boleśnie przekonali się o tym między innymi Julia i Tomasz, którzy byli bohaterami szóstej edycji Ślubu od pierwszego. Para niemal od samego początku nie dogadywała się ze sobą najlepiej. Tomek wyraźnie sugerował, że Julia powinna schudnąć i tym samym jego postawa była szeroko krytykowana przez widzów. Uczestniczka reality-show nie ukrywała, że poczuła się upokorzona, dlatego, gdy po kilku tygodniach młode małżeństwo spotkało się z ekspertami, Julia i Tomasz zgodnie przyznali, że wolą się rozstać.

Julia i Tomasz ze Ślubu… mają kontakt?

Chociaż małżeństwo Julii i Tomasza nie przetrwało, była uczestniczka nie może aktualnie narzekać na brak szczęścia. Bohaterka 6. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia odnalazła prawdziwą miłość po programie i dziś chętnie chwali się zdjęciami ze swoim wybrankiem w sieci.

Zobacz także: Anita i Adrian ze Ślubu… już się rozstali? Uczestniczka komentuje!

Julia co jakiś czas także chętnie odpowiada na pytanie swoich obserwatorów. Niedawno była żona Tomasza zorganizowała na swoim profilu Q&A, a jedno z pytań internautów dotyczyło jej relacji z byłym mężem.

„Masz kontakt ze swoim ex mężem?” – zapytano

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia przyznała, że nie utrzymuje kontaktu z Tomaszem, chociaż ostatnio napisała do niego w konkretnej sprawie.

„Ostatnio napisałam do swojego ex męża o przepis na mojito, bo robił dobre. Ale nic poza tym! Nie mamy kontaktu” – odpisała Julia.

Julia i Tomasz utrzymują kontakt po programie? fot. Instagram

źródło: Instagram Earl Grey/Instagram Julii Gołębiowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej