„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Justyna pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym! Już go nie ukrywa

27 grudnia 2022
Przez: : M.J

Justyna Hołubowicz nie znalazła miłości w programie Ślub od pierwszego wejrzenia. Teraz wiele wskazuje na to, że serce byłej żony Przemka jest zajęte. Na Instagramie dziewczyny pojawiła się romantyczna fotka z jej nowym partnerem.

Justyna i Przemek w programie Ślub od pierwszego wejrzenia

Ósma edycja programu stacji TVN dobiegła już końca, jednak nadal nie milkną echa na temat uczestników tego eksperymentu społecznego. Jedną z par, która została dobrana przez ekspertów byli Justyna i Przemek, którzy nie da się ukryć, dostarczyli widzom wielu emocji.

Ślub od pierwszego wejrzenia.
Justyna pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym / fot. Instagram

Przypomnijmy, że w przypadku tej dwójki wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie. Jednego dnia wydawali się być dla siebie stworzeni, aby następnego podważać decyzję ekspertów i twierdzić, że pochodzą z dwóch różnych światów. Ostatecznie małżeństwo Justyny i Przemka dobiegło końca. Co więcej, mężczyzna wyznał, że jego żona zakończyła związek, pisząc do niego wiadomość SMS.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna rzuciła Przemka przez… telefon. Zaskakujące wyznanie uczestnika

Kilka miesięcy później byli małżonkowie spotkali się w programie Dzień Dobry TVN, gdzie wspólnie doszli do wniosku, że ich małżeństwo nie miało prawa bytu, gdyż za bardzo się różnią. Mieli oni odmienne zdania odnośnie wspólnej przyszłości oraz nie potrafili wyobrazić sobie wspólnego życia. Najwidoczniej obydwoje zaczęli już układać sobie życie na nowo, bo jak się okazuje, w życiu Justyny pojawił się nowy mężczyzna.

ZOBACZ TAKŻE: Przemek wymienił zamki w mieszkaniu! Zrobił to w obawie przed Justyną?

Justyna ze Ślubu… pokazała chłopaka

Już jakiś czas temu uczestniczka ósmej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia wyjawiła, że jej serce jest zajęte. Następnie podzieliła się na swoim Instagramie romantyczną fotką, na której możemy zobaczyć ją w objęciach nowego partnera. Choć na zdjęciu nie widać mężczyzny w całej okazałości, to bez wątpienia widać, że są ze sobą szczęśliwi.

Justyna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia.
Justyna pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym / fot. Instagram

Kim jest mężczyzna, który skradł serce Justyny? Tego nie wiemy, jednak mamy nadzieję, że już niebawem uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia zdecyduje się pokazać swoją nową miłość. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć szczęścia. Dodajmy również, że choć wiele wskazuje na to, że Justyna układa sobie życie na nowo, to jej programowy mąż nadal jest singlem. Jak również mogliśmy usłyszeć z ust Przemka, nie szuka on miłości.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej