„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Przemek wymienił zamki w mieszkaniu! Zrobił to w obawie przed Justyną?

2 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Chociaż mało kto spodziewał się, że małżeństwo Justyny i Przemka przetrwa, w ostatnim odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia uczestnicy przyznali, że chcą być nadal razem. Z czasem ich drogi rozeszły się, a teraz sytuacja pomiędzy byłymi partnerami robi się coraz bardziej napięta.

8 edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia z pewnością nie zostanie szybko zapomniana przez fanów reality-show. Po raz pierwszy w historii w programie wzięło udział aż dwoje rozwodników oraz mama samodzielnie wychowująca małe dziecko.

W finałowym odcinku programu aż dwie z trzech par Justyna i Przemek oraz Marta i Patryk, przyznali, że chcą pozostać w małżeństwie. Jedynie Marta i Maciej, którzy od początku swojej znajomości nie dogadywali się najlepiej, zgodnie potwierdzili, że chcą wziąć rozwód.

Chociaż wydawać się mogło, że faktycznie Justyna i Przemek oraz Marta i Patryk są na dobrej drodze do budowania wspólnej przyszłości, okazało się, że obie pary nie są już razem.

Zobacz także: Patryk nie kryje swojej nowej partnerki i uderza w Martę? – „Są jeszcze kobiety gotowe do poświęceń”

Justyna i Przemek po programie

Po tym, jak produkcja wyemitowała finał sezonu Ślubu do pierwszego wejrzenia, wyszło na jaw, że Justyna i Przemek jednak się rozstali. W specjalnym odcinku reality-show, w którym jednak zabrakło Justyny, Przemek opowiedział nieco o kulisach swojego rozstania z programową żoną i wyjawił, że Justyna w pewnym momencie przestała się do niego odzywać, a później zerwała z nim przez SMS-a.

Sama Justyna wkrótce postanowiła odnieść się do całej sprawy i zaapelowała do Przemka na Instagramie, że ten często pojawia się na jej osiedlu i w każdej chwili może ją odwiedzić, aby porozmawiać.

Niedawno Przemek podczas live’a z Agnieszką z poprzedniej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia wyjawił, że wbrew krążącym plotkom o tym, że ma romans z koleżanką Justyny, która mieszka na jej osiedlu, wcale tak nie jest.

„Nie mam żadnych romansów, wierny do końca” – zażartował Przemek

Widzowie, którzy śledzili losy Justyny i Przemka w programie, z pewnością pamiętają odcinek, w którym uczestniczka bez zapowiedzi pojawiła się w mieszkaniu swojego męża, wprawiając go w osłupienie.

Widocznie Przemek postanowił unikać podobnej sytuacji, gdyż przyznał, że już wymienił zamki w swoim mieszkaniu.

„Tak, wymieniłem zamki w mieszkaniu” – wyznał podczas live’a

Zaskoczeni?

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej