„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Kamil ma nową dziewczynę. Podobna do Agnieszki?

9 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Kamil był jednym z uczestników 7. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Jak wiadomo, jego związek z Agnieszką nie przetrwał. Okazuje się, że mężczyzna odnalazł szczęście u boku innej kobiety. Niedawno pochwalił się zdjęciem z ukochaną na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Ślub od pierwszego wejrzenia jest jednym z bardziej kontrowersyjnych reality-show w polskiej telewizji. Program, w którym uczestnicy biorą ślub z nieznaną sobie osobą, doczekał się już 8 edycji, a jak wiadomo, niedługo na ekrany trafi kolejny 9 już sezon.

Kamil Borkowski był uczestnikiem 7 edycji Ślubu do pierwszego wejrzenia. W programie eksperci zdecydowali, że jego żoną zostanie Agnieszka Miezianko. Para od początku dogadywała się bardzo dobrze i nic nie wskazywało na to, że ich relacja nie zakończy się szczęśliwie. Agnieszka krótko po ślubie podjęła decyzję o rzuceniu pracy i przeprowadzce do miejscowości, w której mieszkał jej nowy mąż. W finałowym odcinku okazało się jednak, że ich związek się rozpadł. Po tym, jak kamery śledzące ich życie opuściły mieszkanie Kamila, mężczyzna miał powiedzieć Agnieszce, że nic do niej nie czuje i nie ma sensu kontynuować tej relacji.

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia 7”: Kamil ma kontakt z Agnieszką? Opowiedział, dlaczego im nie wyszło [Tylko u nas]

Kamil ze Ślubu… ma nową dziewczynę

Chociaż od udziału Agnieszki i Kamila w programie minęło już wiele miesięcy, oficjalnie ich małżeństwo zakończycie się dopiero wkrótce. Była partnerka Kamila zdradziła, że w końcu dostali termin rozprawy rozwodowej.

„Wczoraj dostaliśmy termin. Rozwód już zaraz! W końcu będzie można ten rozdział zamknąć. Rozwód we Włocławku, a w związku z tym, że w tygodniu, będzie zdalnie, żebym nie musiała jeździć. Więc nie będzie kawki porozwodowej i najprawdopodobniej już nigdy w życiu nie zobaczę się z moim mężem na żywo” – napisała Agnieszka na swoim InstaStory.

Mimo iż związek tej pary nie przetrwał, zarówno Agnieszka, jak i Kamil układają sobie życie po programie na nowo. Niedawno uczestnik pochwalił się, że jego serce w końcu jest zajęte i opublikował zdjęcie z nocy sylwestrowej, na którym pozuje z nową dziewczyną.

Kamil ze Ślubu… pokazał nową dziewczynę/ fot. Instagram

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej