„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Kamil pierwszy raz zabrał głos po rozstaniu z Izą. To definitywny koniec?

14 września 2021
Przez: : J.J

Niedawno media obiegła zaskakująca i smutna wiadomość dotycząca końca związku Kamila i Izy, których poznaliśmy w programie Ślub od pierwszego wejrzenia. Kiedy echa jeszcze nie ucichły głos w tej sprawie postanowił zabrać Kamil, odnosząc się do ich rozstania. Jest jeszcze szansa, że byli uczestnicy reality-show wrócą do siebie? Przekonajcie się!

Związek Izy i Kamila

Iza i Kamil to jedyna z par, która po emisji programu Ślub od pierwszego wejrzenia, a dokładnie piątej jego edycji postanowiła kontynuować swoją relację. W programie nie wiele osób wierzyło, że dwójka ta ma szansę na miłość. Pomimo przeciwności losu i wielu problemów, które życie stawiało im na drodze Iza i Kamil nadal pielęgnowali swój związek i wydawało się, że udział w programie był dla nich strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Niestety kilka dni temu media obiegła informacja, z której wynikało, że małżeństwo zawarte w reality-show postanowiło się rozstać.

https://www.instagram.com/p/CRlQhDiLK2_/

O końcu związku tych dwojga dowiedzieliśmy się z profilu Izy, na którym opublikowała szczery wpis:

„Czasem w życiu przychodzi moment, w którym musisz podjąć ważne decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności.”

Zobacz także: Iza i Kamil rozstali się

Kamil o końcu w związku z Izą

Wielu fanów pary czekało na dalsze wieści w tej sprawie i na odzew Kamila, który od tamtej pory nie zdecydował się na żadną informację w tym temacie. Dziś były uczestnik Ślubu od pierwszego wejrzenia opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, a w opisie do niego potwierdził słowa Izy.

Kamil przyznał, że decyzja o rozstaniu została podjęta razem, a ostatni czas był dla nich bardzo ciężki:

„Ten ostatni czas był dla nas bardzo ciężki. Wspolnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu z nadzieją na lepszą przyszłość.

Kamil Węgrzyn zabrał głos w sprawie końca związku z Izą Juszczyk
Kamil o rozstaniu z Izą

Wiele osób bardzo żałuje tego, co wydarzyło się pomiędzy Izą i Kamilem. To tylko nieliczne z komentarzy:

“😢 szok i nic więcej dodać nie umiem..”

“A taka fajna para byliście szkoda..”

“Bardzo szkoda 😢 jak dla mnie fajna para, ale nikt nie wie w czym tkwi problem, tylko Wy sami. Bardzo Wam kibicowałam, miło się na Was patrzyło… powodzenia”

Myślicie, że do definitywny koniec małżeństwa Kamila i Izy?

Źródło: Instagram Kamila Węgrzyna

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz