“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Koniec małżeństwa Izy i Kamila! Nie tego spodziewali się fani…

12 września 2021
Przez: : M.J

Iza i Kamil byli jedyną parą w 5. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia, która zdecydowała się kontynuować swoje małżeństwo. Choć w ich związku pojawiały się problemy, to wspólnie próbowali je pokonać. Niestety, ale jak się okazuje chęci to nie wszystkie i właśnie teraz Iza na swoim Instagramie poinformowała o rozstaniu z Kamilem.

Ślub od pierwszego wejrzenia 5

Przez wszystkie edycje programu Ślub od pierwszego wejrzenia poznaliśmy wielu singli, którzy marzyli o znalezieniu swojej drugiej połówki. W 5. sezonie oprócz Laury i Maćka oraz Igi i Karola poznaliśmy również Izę i Kamila. Choć początkowo mało kto dawał im szansę na zbudowanie udanej relacji, to oni udowodnili, że jeżeli w grę wchodzą uczucia wiek nie ma żadnego znaczenia.

Kamil Węgrzyn i Izabela Juszczak.
Iza i Kamil poznali się w dniu swojego ślubu.

Związek Izy i Kamila nie był usłany różami. Obydwoje ciężko pracowali nad swoją relacją i niejednokrotnie udawało im się pokonać przeszkody. Wielu fanów Ślubu od pierwszego wejrzenia trzymało za tę dwójkę kciuki. Jakiś czas temu w śniadaniowym programie ogłosili, że ich związek wkracza na kolejny etap. Kamil postanowił zostawić swoje dotychczasowe życie i przeprowadził się do swojej żony. Najwidoczniej ta decyzja, zamiast pomóc ich relacji przyczyniła się do rozstania.

Koniec małżeństwa Izy i Kamila

Na Instagramie Izabeli Juszczak pojawiło się zdjęcie, pod którym poinformowała, iż jej małżeństwo z Kamilem to już przeszłość. Jak czytamy, wspólnie podjęli tę niełatwą decyzję i pomimo wielu prób muszą przełknąć gorycz porażki:

“Czasem w życiu przychodzi moment, w którym musisz podjąć ważne decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności.”

Iza zablokowała możliwość dodawania komentarzy, jednak nie mamy wątpliwości, że dla wielu widzów Ślubu od pierwszego wejrzenia jest to smutna wiadomość. My mimo wszystko życzymy zarówno Izie, jak i Kamilowi wszystkiego, co najlepsze.

Spodziewaliście się, że małżeństwo Izy i Kamila nie przetrwa?

Źródło: Instagram Izy Juszczak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej