„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Karol na starym zdjęciu. Możecie go nie poznać

15 lipca 2021
Przez: : W.M.

Uczestnik zakończonej niedawno piątej edycji popularnego reality-show, pochwalił się swoim starym zdjęciem. Jesteście ciekawi, jak kiedyś wyglądał Karol ze Ślubu od pierwszego wejrzenia?

View this post on Instagram

A post shared by Karol Maciesz (@karol.maciesz)

Ślub od pierwszego wejrzenia 5

Piąta edycja reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia dobiegała już końca. Jedną z par, która poznała się w programie w dniu swojego ślubu, byli Iga Śmiechowicz oraz Karol Maciesz. Relacja ta praktycznie od samego początku była bardzo burzliwa i jeszcze w trakcie trwania programu, wielu widzów nie dawało szans ich małżeństwu. Faktycznie, gdy przyszedł czas podjęcia decyzji, Karol wyznał ekspertom, że stanowczo chce rozwodu.

Chociaż małżeństwo Igi i Karola nie przetrwało, mężczyzna odnalazł uczucie dzięki udziałowi w programie. Po kilku tygodniach od zakończenia programu okazało się, że Karol spotyka się z inną uczestniczką programu – Laurą. Mimo iż początkowo zakochani nie chcieli publicznie chwalić swoim związkiem, po pewnym czasie Laura opublikowała pierwsze wspólnym zdjęciem z ukochanym.

Zobacz także: Laura i Karol przestali ukrywać, że są parą.

Jak kiedyś wyglądał Karol ze Ślubu od pierwszego wejrzenia?

Chociaż Karol zgłosił się do programu Ślub od pierwszego wejrzenia, po to, aby w końcu odnaleźć miłość, niewątpliwie zdobył także ogromną popularność. Mimo iż emisja odcinków piątej edycji reality-show z jego udziałem, dobiegła już końca, fani wziąć interesują się życiem uczestników programu. Doskonałym sposobem, aby wiedzieć, jak potoczyły się losy bohaterów Ślubu od pierwszego wejrzenia, są media społecznościowe.

Karol Maciesz również bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, który aktualnie obserwuje już ponad 61 tys. internautów. Ostatnio parter Laury pochwalił się swoim obserwatorom zdjęciem z dzieciństwa. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał Karol ze Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Karol ze slubu od pierwszego wejrzenia kiedyś
Jak kiedyś wyglądał Karol ze Ślubu do pierwszego wejrzenia?

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że Karol był bardzo uroczym chłopcem.

źródło: Instagram Karol Maciesz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz