Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia”’: Karol zdradził więcej niż powinien?! Jego słowa mogą zaboleć Igę…

Karol z programu Ślub od pierwszego wejrzenia.

Z życia gwiazd

„Ślub od pierwszego wejrzenia”’: Karol zdradził więcej niż powinien?! Jego słowa mogą zaboleć Igę…

Karol, który był uczestnikiem 5. edycji kontrowersyjnego eksperymentu społecznego Ślub od pierwszego wejrzenia udzielił szczerego wywiadu. Co myśli o swoim udziale w programie? Jak ocenia inne pary, które również zdecydowały się poznać w nim swoją drugą połówkę?

Ślub od pierwszego wejrzenia

Piąta edycja kontrowersyjnego programu stacji TVN już za nami. Widzowie również poznali trzy pary, które zdecydowały się poznać w dniu swojego ślubu. Po miesiącu musieli podjąć decyzję, czy chcą iść dalej razem przez życie. Jedyna para, która zdecydowała się kontynuować swoje małżeństwo to Iza i Kamil. Iga i Karol oraz Laura i Maciej po programie rozwiedli się.

Zobacz także: Karol ma kontakt z Igą po programie?

Iga i Karol ostatecznie zdecydowali się na rozwód.

Fani programu nadal interesują się życiem uczestników. Nie wszyscy z nich aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych i po udziale w programie odsunęli się w cień. Teraz swój udział w programie zdecydował się skomentować Karol. Czy żałuje udziału w eksperymencie?

Karol żałuje udziału w programie?

W ostatnim odcinku Ślubu… mogliśmy usłyszeć z ust Karola, że Iga go bardzo zraniła i choć dziewczyna chciała nadal kontynuować ich związek, to Karol był nieugięty. Jak się okazuje, mężczyzna nie rozpaczał po nieudanym małżeństwie z Igą i jak zaznaczył, eksperyment nie miał wpływu na jego dalsze losy:

„To nie jest tak, że ja później nie wiadomo, jak rozpaczałem. To jest eksperyment, który trwa miesiąc. Zdajmy sobie z tego sprawę, że ten miesiąc, to jest coś takiego, co po prostu jest, ale to nie jest normalne życie. To nie są sytuacje, które przeżywają ludzie i żyją w tym przez 10,15 czy 20 lat. Tylko to jest eksperyment, który w pewnym momencie się kończy i jest to z pewnością łatwiejsze do przeżycia i do przebrnięcia przez to”– słyszeliśmy w rozmowie z DDTVN.

Karol nie rozpaczał po udziale w programie.

Karol zdecydował się również skomentować relacje innych uczestników programu. Z jego słów wynika, że każda z par miała wątpliwości biorąc udział w tak kontrowersyjnym show:

„W tych negatywnych sytuacjach, mi się wydaje, że w każdej parze były takie chwile, nawet jeżeli w telewizji to nie było pokazane, to na pewno były takie momenty, gdzie każdy miał jakieś wątpliwości. Każdy miał jakieś inne zachowania i każdy miał swoją taktykę tego wszystkiego. To nie są normalne sytuacje, które spotykają nas w życiu. Tylko to, że to jest eksperyment, który trwa miesiąc, on powoduje to, że zna się ten czas końca tego wszystkiego”.

Dodał również, że nie ma potrzeby utrzymywania kontaktu z Igą. Co więcej, w mediach coraz częściej pojawiają się plotki na temat tego, że Karol związał się z Laurą. Choć żadna ze stron nie potwierdziła, ani nie zdementowała tych informacji, to wszystko wskazuje na to, że Karol nie zamierza rozpamiętywać przeszłości i nie żałuje, że zdecydował się na udział w eksperymencie.

Zobacz także: Internauci podejrzewają, że Laura i Karol są razem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry