“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Krzysiek o mały włos nie zrezygnował z programu

23 września 2023
Przez: : W.M.

W trzecim odcinku programu Ślub od pierwszego wejrzenia widzowie byli świadkami ślubu trzeciej pary – Magdaleny i Krzysztofa. Mimo iż parę dzieli spora różnica wieku, pierwsze wrażenie, jakie na sobie wywarli, było bardzo pozytywne. Jak się okazuje, o mały włos, a Krzysiek zrezygnowałby z udziału w programie. Wszystko przez to, że nie mógł liczyć na wsparcie swojej rodziny…

Ślub od pierwszego wejrzenia to program telewizyjny, który od kilku lat budzi ogromne zainteresowanie widzów. Choć jego formuła jest kontrowersyjna, to przyciąga uwagę i cieszy się popularnością. Obecnie trwa emisja dziewiątej edycji programu, a produkcja już szykuje się do kolejnego sezonu.

Za widzami kolejny odcinek popularnego programu Ślub od pierwszego wejrzenia, który zdecydowanie przyniósł sporo emocji i zaskoczenia. Magdalena i Krzysztof stanęli na ślubnym kobiercu, choć droga do tego momentu nie była bezproblemowa, a Krzysiek musiał stawić czoła temu, że nie ma wsparcia ze strony rodziny.

W najnowszym odcinku najnowszego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia mieliśmy okazję poznać już ostatnia parę, którzy powierzyła swój los w ręce ekspertów. Magdalenę i Krzysztofa dzieli aż 10 lat różnicy wieku, jednak pierwsze wrażenie, jakie na sobie wywarli, było bardzo pozytywne.

Krzysiek ze Ślubu… miał wątpliwości

Jednak przed tym, jak uśmiechnięty Krzysztof poślubił wybraną dla niego Magdalenę, uczestnik borykał się z wątpliwościami.

Największym problemem okazał się brak wsparcia ze strony rodziny. Mimo że Krzysiek liczył na ich obecność na ślubie, ostatecznie nie pojawiła się ani jedna osoba z jego bliskich. To sprawiło, że 35-latek musiał stawić czoła ogromnym emocjom i dylematom.

Zobacz także: Kim jest Magda ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9?

Kryzysowy moment miał miejsce podczas zakupów ślubnego garnituru, kiedy zaczął coraz bardziej wątpić w swoją decyzję.

Chyba nie dam rady” przyznał przerażony

Na szczęście przyjaciółka Krzyśka przypominała mu, że to jego życie i decyzje powinien podejmować sam.

“Czy pójdziesz kupić garnitur, to jest taki krok albo będziesz w tym programie, albo nie będziesz. Zadecyduj sam, ale też nie możesz brać pod uwagę, tylko i wyłącznie ich zdania, bo to jest twoje życie” – mówiła przyjacielowi

To poruszyło uczestnika i skłoniło go do kontynuowania swojej przygody w programie.

Historia Magdaleny i Krzysztofa to kolejny przykład na to, że uczestnictwo w Ślubie od pierwszego wejrzenia to trudne wyzwanie emocjonalne. Czy ta para przetrwa próbę czasu? Niewątpliwie, widzowie trzymają kciuki za Magdę i Krzyśka. Wielu internautów jest przekonanych, że to najlepiej dobrana para w 9 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej