Magda ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9: [wiek, zawód, Instagram]

5 września 2023
Przez: : M.J

Magda została jedną z bohaterek 9. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Co wiemy na jej temat? Ile mam lat i czym się zajmuje? Dlaczego zdecydowała się na udział w tym eksperymencie społecznym? Poznajmy ją bliżej.

Magda ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9: wiek

Magda ma 25 lat. Z informacji, które pojawiły się na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych możemy dowiedzieć się, że pochodzi z Dębicy. Jest interwenientem kryzysowym, czyli pracownikiem odpowiedzialnym za towarzyszenie osobom doświadczającym różnego typu kryzysów, aby pomóc im w ich przetrwaniu.

Magda ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9: program

Dlaczego Magda zdecydowała się na udział w tym eksperymencie społecznym? Tego dowiemy się zapewne z biegiem trwania programu. Być może to właśnie dla niej ta produkcja okaże się strzałem w dziesiątkę.

Magda ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9 / fot. Instagram.

Przypomnijmy, że w 9. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia pojawią się nie tylko nowi uczestnicy, ale także poznamy nowe ekspertki. Tym razem to do Julitty Dębskiej, Zuzanny Butryn oraz Hanny Kąkol będzie należał dobór par.

ZOBACZ TAKŻE: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Pamiętacie Dorotę? Wiemy, czy znalazła w końcu miłość

Premierowy odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia 9 już 5 września o godzinie 21:35 na antenie stacji TVN. Czy i tym razem ekspertom udało się stworzyć udane małżeństwa?

Magda ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9: Instagram

Jeśli tylko dowiemy się więcej szczegółów na temat profilu Magdy w mediach społecznościowych, artykuł zostanie zaktualizowany.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej