„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Laura i Karol ogłosili radosną nowinę! Posypały się gratulacje!

4 października 2023
Przez: : W.M.

Laura Welich i Karol Maciesz byli uczestnikami 5 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Chociaż jak doskonale pamiętają widzowie, eksperci połączyli ich z innymi partnerami, po zakończeniu programu bohaterowie reality-show zaczęli się ze sobą spotykać. Jak się okazje, w życiu Laury i Karol ze Ślubu od pierwszego wejrzenia nastąpiły gigantyczne zmiany!

Program Ślub od pierwszego wejrzenia to popularne reality-show, w którym udział biorą osoby szukające swoich drugich połówkę. Aktualnie na antenie TVN widzowie oglądać mogą już 9 sezon show, w którym eksperci dobrali w małżeństwa trzy pary. Czy ich relacje przetrwają, przekonamy się dopiero za kilka tygodni.

Chociaż większość z par, które decydowały się zawrzeć związek małżeński w programie Ślub od pierwszego wejrzenia, rozpadło się, faktycznie niektórzy uczestnicy tego programu nadal tworzą udane i szczęśliwe związki.

Jedną z ciekawych sytuacji dotyczących uczestników Ślub od pierwszego wejrzenia jest historia Laury i Karola, którzy brali udział 5 edycji reality-show.

Przypominamy, że oboje wzięli ślub z innymi partnerami, a ich małżeństwa zakończył się fiaskiem. Sporym szokiem dla widzów był fakt, że po programie okazało się, że Laura zaczęła spotykać się z Karolem, tym samym uczestnicy pokazali, że eksperci popełnili błąd, nie dobierając właśnie ich w parę.

Laura i Karol ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięli ślub

Laura i Karol przez pewien czas po zakończeniu emisji odcinków reality-show ze swoim udziałem ukrywali, że łączy ich coś więcej. Zakochani oficjalnie potwierdzili, że są razem w połowie 2021 roku. Niedługo później para przekazała, że zdecydowała się wspólnie zamieszkać, a w czerwcu tego roku Laura i Karol pochwalili się radosną nowiną i ogłosili, że zaręczyli się. Mężczyzna poprosił swoją partnerkę o rękę podczas romantycznych wakacji we Włoszech.

Po zaledwie trzech miesiącach para przekazała kolejne radosne informacje i zdradziła, że są już po ślubie. Laura i Karol pobrali się w minioną sobotę 30 września.

Zdjęcie z tego wyjątkowego dnia opublikowane zostało przez małżonków w mediach społecznościowych.

“30.09.2023 Godzina 14:00. Powiedzieliśmy TAK. “Jestem z tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie”, “Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie” – napisali

View this post on Instagram

A post shared by Karol Maciesz (@karol.maciesz)

Pod postem, z którego dowiadujemy się, że Laura i Karol są już po ślubie, momentalnie pojawiło się wiele gratulacji zarówno od innych uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia, jak i obserwatorów.

„Gratulacje kibicowałam Wam od początku. 😍😍. Bardzo się cieszę”

„Super, gratulacje i dużo miłości.”

Dołączamy do licznych gratulacji i życzymy zakochanym wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej