„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Paweł ożenił się z kuzynką byłej żony! Są zdjęcia!

26 czerwca 2023
Przez: : M.J

Ślub od pierwszego wejrzenia za każdym razem wzbudza zainteresowanie widzów. W 6. edycji fani tej produkcji byli świadkami ślubu Pawła Olejnika i Katarzyny Zięciak, jednak ich małżeństwo zakończyło się rozwodem. Teraz były mąż Kasi stanął na ślubnym kobiercu z jej kuzynką. Paweł i Klaudia sformalizowali swój związek. Zobaczcie zdjęcia!

Paweł Olejnik to jeden z tych śmiałków, który zdecydował się na związek małżeński z nieznajomą kobietą. W programie Ślub od pierwszego wejrzenia ożenił się z Katarzyną Zięciak. Choć początkowo wiele wskazywało na to, że eksperci w ich wypadku nie popełnili błędu, to z biegiem czasu było tylko gorzej.

ZOBACZ TAKŻE: “Ślub od pierwszego wejrzenia”: Paweł ostro podsumował małżeństwo z Kasią! Padły mocne słowa…

Katarzyna z każdym dniem oddalała się od męża i nie dawała szansy na to, aby ich małżeństwo przetrwało. Ostatecznie każdą swoją decyzję konsultowała z mamą i finalnie para zdecydowała się na rozwód.

Choć małżeństwo Kasi i Pawła szybko dobiegło końca, to mężczyzna może mówić o ogromnym szczęściu. Dzięki udziałowi w programie poznał Klaudię, kuzynkę swojej byłej już żony. Choć początkowo niemal wszyscy byli zdziwieni takim obrotem spraw, to jak się teraz okazuje, dla Pawła był to strzał w dziesiątkę.

Zakochani zaręczyli się w grudniu 2022 roku i nie czekali zbyt długo z formalizacją związku.

Paweł Olejnik wziął ślub z kuzynką byłej żony

Paweł i Klaudia sformalizowali swój związek, a zdjęciem z uroczystości pochwalili się w sieci. Zdjęcia panny młodej i pana młodego pojawiły się w sieci. Jak podkreśliła, świeżo upieczona małżonka Pawła, “było wspaniale”.

Paweł i Klaudia wzięli ślub / fot. Instagram.

Pod ślubną fotografią momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci życzą tej dwójce szczęścia na nowej drodze życia. Nam również nie pozostaje nic innego, jak życzyć wszystkiego, co najlepsze.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej