„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Maciej reaguje na hejt po finale i… broni Marty

24 listopada 2022
Przez: : W.M.

Część fanów programu Ślubu od pierwszego wejrzenia miała okazję zobaczyć już finałowy odcinek reality-show, w którym potwierdziły się przypuszczenia o przyszłości relacji Marty i Macieja. Zachowanie mężczyzny było szeroko komentowane w sieci, a internauci zarzucali mu, że zachował się źle i nietaktownie. Maciek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia postanowił skomentować zamieszkanie wokół ostatniego odcinka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Mikołajczak🤵🏼 (@erdol_trucker_disco)

Nie da się ukryć, że najnowsza edycja programu Ślub od pierwszego wejrzenia od początku wzbudzała wśród widzów spore emocje. Po raz pierwszy w historii polskich edycji uczestnikami zostało dwóch rozwodników, a także matka samodzielne wychowująca dziecko.

Chociaż finałowy odcinek, w którym pary w rozmowie z ekspertami zdradzą, czy chcą być dalej w związkach, pojawi się w telewizji dopiero w najbliższy wtorek, odcinek wyemitowany został już na platformie Player, a internauci szybko zdradzili, że Justyna i Przemek oraz Marta i Patryk chcą być nadal razem. Jedynie Marta i Maciej zgodnie stwierdzili, że nie widzą dla siebie żadnej przyszłości.

Maciej ze Ślubu… komentuje swoje zachowanie

Chociaż Marta i Maciek już wcześniej rozmawiali, że chcieliby zostać znajomymi, sytuacja pomiędzy nimi diametralnie zmieniła się, gdy młode małżeństwo spotkało się z ekspertami. Maciej wyraźnie sugerował, że Marta jest niechlujna. Wspominał także o jej nawykach z papierem toaletowym i napoczętym jedzeniu, które zostawiała w lodówce. Co więcej, w pewnym momencie wyznał, że jego programowa żona chodziła przy nim roznegliżowana, próbując go uwieść.

Zobacz także: Patryk ze Ślubu… rozstał się z Martą i ma już nową dziewczynę?

Po emisji finałowego odcinka Ślubu od pierwszego wejrzenia internauci żywo komentowali, to co wydarzyło się pomiędzy Maciejem i Marta. Na mężczyznę wylało się sporo krytycznych komentarzy. Sam Maciek postanowił odnieść się do zamieszania. Uczestnik Ślubu od pierwszego wejrzenia wyjaśnił, że po premierze telewizyjnej „wyprostuje” słowa i tematy, które padły w odcinku. Co ciekawe, zaznaczył, że będzie bronił Marty.

„Dzień dobry wszystkim! Otrzymuje dużo wiadomości negatywnych jak i pozytywnych odnośnie prapremierowego odcinka finałowego nr.13

Przyznam się szczerze, że osobiście nie oglądałem, ale widząc po wiadomościach, które otrzymuje, po tym co dzieje się w sieci – to jest niefajnie / straszne 🤮!!!

I tutaj z tego miejsca będę bronił Marty. Chciałbym wyprostować dużo tematów / słów, które są rażące w kierunku Marty jak i (moim najbardziej). Ale musimy z tym wszystkim poczekać do premiery telewizyjnej!” – napisał

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Mikołajczak🤵🏼 (@erdol_trucker_disco)

Będziecie czekać na wyjaśnienia Macieja?

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej