„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Maciek w końcu pokazał swoją partnerkę

15 lutego 2023
Przez: : W.M.

Maciej Mikołajczak był bohaterem zakończonej niedawno 8 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Jak wiadomo, jego małżeństwo z Martą zakończyło się niepowodzeniem, ale uczestnik odnalazł szczęście u boku innej kobiety. Teraz Maciek po raz pierwszy pokazał swoją wybrankę.

8 edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia dostarczyła widzom sporych wrażeń. W programie ponownie poznaliśmy trzy pary, które poznały się w dniu swojego ślubu. Mimo iż aż dwie z nich po kilku wspólnie spędzonych tygodniach w rozmowie z ekspertami przyznały, że chcą się nadal poznawać, po zakończeniu emisji odcinków okazało się, że żadne z małżeństw jednak nie przetrwało.

Marta i Maciej byli jedną z par, która zdaniem ekspertów miała szanse na zbudowanie wspólnej przyszłości, ale uczestnicy niemal od pierwszego momentu, w który się poznali, nie dogadywali się najlepiej. Nikogo zatem nie zdziwiło, że programowa para świadomie potwierdziła, że chce wziąć rozwód.

Podczas finałowego odcinka Maciej w rozmowie z ekspertami przyznał, że zauroczył się już w innej kobiecie, którą poznał jeszcze przed zgłoszeniem się do reality-show.

„Przed programem próbowałem do pewnej kobiety dotrzeć. Dostałem jasny sygnał, że nie mam w ogóle szans i dlatego zgłosiłem się do eksperymentu. Zauważyłem, że po zakończeniu programu doszło do niej, że to, co powiedziała mi wcześniej… No zdała sobie sprawę, że sama siebie okłamała, oszukała swoje uczucia. O miłość trzeba walczyć. Jestem zauroczony, ale z dystansem. Mam dużo wolnego czasu i poświęcam go teraz na budowanie relacji z Patrycją” – mówił uczestnik ŚOPW

Maciek ze Ślubu… pokazał swoją partnerkę

Wszystko wskazuje na to, że związek Maćka i poznanej przed programem Patrycji kwitnie i ma się bardzo dobrze.

Zobacz także: “Ślub od pierwszego wejrzenia” znika z ramówki TVN! Zastąpi go nowy program!

W Walentynki Maciej opublikował na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie ze swoją partnerką. Jak się okazuje, zakochani wybrali się na romantyczny wyjazd do Zakopanego.

„Życie bez miłości to czarodziejska latarnia bez światła” – podpisał zdjęcie z partnerką

Chociaż Maciej pokazał na Instagramowym zdjęciu zaledwie kawałek głowy swojej ukochanej, być może już niedługo zdecyduje się przedstawić ją bliżej swoim obserwatorom.

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej