Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Małżeństwo Anety i Roberta nie przetrwało? Zaskakujący wpis 31-latki…

Aneta i Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Z życia gwiazd

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Małżeństwo Anety i Roberta nie przetrwało? Zaskakujący wpis 31-latki…

Szósta edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia jest niemal na półmetku. Jedną z par, która stanęła na ślubnym kobiercu i poznała się w dniu swojego ślubu byli Aneta i Robert. Czy najnowszy wpis uczestniczki programu sugeruje, że jej małżeństwo z Robertem nie przetrwało?

Ślub od pierwszego wejrzenia 6

W 4. odcinku programu stacji TVN widzowie w końcu poznali pary, które nie tylko poznały się przed ołtarzem, ale również zdecydowały się złożyć przysięgę małżeńską. Kasia i Paweł, Julia i Tomasz oraz Aneta i Robert to bohaterowie najnowszej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Zobacz także: Reakcje uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia na swoich partnerów!

Aneta i Robert byli jedną z tych par, która niemal od razu zapałała do siebie sympatią.

Cała ceremonia ślubna przebiegła w dobrej atmosferze i to właśnie im widzowie wróżyli świetlaną przyszłość. Teraz pojawia się coraz więcej komentarzy w sieci, które sugerują, że jednak ta dwójka nie zdołała iść razem przez życie.

Aneta i Robert ze Ślubu nie są małżeństwem?

Aneta Czajkowska bardzo aktywnie działa na swoim Instagramie. To właśnie tam pojawiły się zdjęcia z dnia ślubu z Robertem, jednak wpis nieco zaniepokoił fanów trzymających kciuki za ich małżeństwo.

Końcówka wpisu Anety zasugerowała widzom, że jej małżeństwo z Robertem dobiegło już końca:

„[…] Życzyłabym sobie tylko tego, żeby dalej wszystko potoczyło się tak cudnie, jak tego właśnie dnia. Ale musimy pamiętać o tym, że to dopiero początek i wszystko dopiero przed nami… Wszyscy wiemy przecież jak zgubne może być 'pierwsze wrażenie'”– cały wpis Anety zobaczycie poniżej.

W komentarzach od razu zawrzało. Aneta postanowiła odpowiedzieć na wiele wpisów. Jedna z internautek dosadnie skomentowała powyższy wpis:

„Idealna para. Mam nadzieję, że tego nie zepsujesz”– napisała internautka.

Ślub brały dwie osoby”– odpisała Aneta.

Jak potoczą się losy Anety i Roberta? O tym bez wątpienia przekonamy się już niebawem. Mamy jednak nadzieję, że para pozytywnie zaskoczy widzów.

Aneta i Robert mają szansę na związek?

Źródło: Instagram Anety Czajkowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry