„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Marta ma kontakt z Maciejem? Wiemy, czy jej serce jest już zajęte! [Tylko u nas]

29 listopada 2022
Przez: : W.M.

Jak już wiadomo, małżeństwo Marty i Macieja z 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia nie przetrwało. Marta Podbioł w rozmowie z Obcas.pl zdradziła, czy utrzymuje kontakt Maciejem i czy ostatecznie odnalazła miłość u boku innego mężczyzny.

Za nami wyjątkowo emocjonujący finał najnowszej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Chociaż program już nie raz udowodnił, że można nim odnaleźć prawdziwą miłość, jak wiadomo nie wszystkie relacje małżeństw poznanych w reality-show zakończyły się jednak szczęśliwie. W finałowym odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia dwie pary zdecydowały, że chcą kontynuować znajomość, a mowa o Marcie i Patryku oraz Justynie i Przemku. Ostatecznie Marta i Maciej, którzy niemal od początku zdaniem widzów nie byli dobrze dobraną parą, potwierdzili, że chcą wziąć rozwód.

Marta ze Ślubu… ma kontakt z Maciejem?

Marta Podbioł była uczestniczką 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, lecz jej związek z Maciejem nie zakończył się szczęśliwie. W finałowym odcinku pomiędzy małżonkami doszło nawet do spięcia, a Maciek wyznał, że odnalazł szczęście u boku innej kobiety.

Marta w rozmowie z Obcas.pl zdradziła, czy utrzymuje jakikolwiek kontakt z programowym mężem. Mimo iż ich relacja zakończyła się nieco burzliwie, uczestniczka reality-show życzy Maciejowi jak najlepiej.

„Nie mam z Maciejem żadnego kontaktu i nie czuję takiej potrzeby, żeby się z nim kontaktować. Mam wrażenie, że nie mamy ze sobą dużo wspólnego, oprócz tego, że oboje wzięliśmy udział w eksperymencie. Myślę, że nawet na stopie przyjacielskiej nie mięlibyśmy ze sobą o czym porozmawiać. Nie zmienia to faktu, że życzę mu wszystkiego najlepszego w związku z jego nową partnerką oraz sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym.” – oznajmiła

Marta Podbioł ma nowego partnera po programie?

32-latka zgłaszając się do programu nie ukrywała nadziei, że z osobą, którą dobiorą jej eksperci, zwiąże swoją przyszłość, jednak tak się nie stało. Marta przyznała, że aktualnie dochodzi do siebie po programie i skupia na nowej pracy i wychowywaniu swojego synka Rysia.

“Moje życie wygląda bardzo spokojnie teraz. Regeneruje się psychicznie po udziale w eksperymencie. Zmieniłam pracę na taką, która jest moją pasją, a po pracy zajmuje się synem i poświęcam się jego wychowaniu, co daje mi sporo satysfakcji.”

Zobacz także: Marta ma żal do ekspertów za dobór jej męża? Tylko u nas

W rozmowie z Obcas.pl Marta wyznała, czy jej serce jest już zajęte. Chociaż uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia wciąż nie odnalazła tego jedynego, nie zamyka swojego serca i ma nadzieję, że w końcu odnajdzie miłość.

“Nie spotykam się z nikim. Przychodzą mi powiadomienia z portali randkowych i czasami faktycznie z kimś rozmawiam, ale jeszcze się z nikim nie spotkałam. Nie zamykam się na nowe doświadczenia w tym temacie.” – dodała

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej