”Ślub od pierwszego wejrzenia”: Marta ma żal do ekspertów za dobór jej męża? Tylko nam zdradziła całą prawdę!

29 listopada 2022
Przez: : M.J

Można śmiało powiedzieć, że Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak byli jedną z tych par, która budziła ogromne emocje wśród widzów Ślubu od pierwszego wejrzenia. Choć już wiadomo, że ich małżeństwo nie przetrwało, to teraz bohaterka programu stacji TVN w rozmowie z Obcas.pl zdradziła, czy ma żal do ekspertów, że to właśnie Maciej został jej mężem.

Małżeństwo Marty u Macieja

Finałowy odcinek ósmej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia zobaczymy już 29 listopada. Wówczas okaże się, które małżeństwa przetrwały, a dla kogo udział w programie okazał się porażką. Justyna i Przemek, Marta i Patryk oraz Marta i Maciej zostali dobrani przez ekspertów z programu z nadzieją, że stworzą udane związki. Bohaterowie reality-show przez kilka tygodni mieli okazję się lepiej poznać. W ostatnim odcinku tego eksperymentu społecznego widzowie natomiast dowiedzą się, czy powyższe duety chcą nadal się poznawać, czy jednak decydują się na rozwód.

Nie da się ukryć, że niemal od samego początku najwięcej emocji wśród widzów wzbudzała relacja Marty i Macieja. Małżonkowie nie mogli znaleźć wspólnego języka. Co więcej, mężczyzna dawał wyraźne sygnały, odnośnie do wyglądu swojej małżonki, który nie do końca mu odpowiadał. Marta niejednokrotnie podkreślała, że już na starcie Maciej uprzedził się do jej osoby i nie chciał dalej jej poznawać.

ZOBACZ TAKŻE: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Marta ponownie uderza w Macieja! Odgryzła się za nazwanie jej „mortadelką”

Przypomnijmy, że Marta i Maciej już przed finałem podjęli decyzję o rozwodzie. Kiedy Maciej gościł swoją żonę w Szczecinie doszło do rozmowy, podczas której obydwoje zgodnie stwierdzili, że nie ma sensu dalej brnąć w to małżeństwo.

Koniec oszukiwania się. Nie iskrzy”- usłyszeli widzowie.

Czy Marta ma za złe ekspertom, że dokonali takiego wyboru?

Marta Podbioł ze Ślubu… ma żal do ekspertów?

Bohaterka ósmej edycji w rozmowie z naszym portalem odniosła się do powyższego pytania. Jak mogliśmy usłyszeć, eksperci w programie Ślub od pierwszego wejrzenia dobierają pary tylko na podstawie wysyłanych ankiet. Jak również podkreśliła, najwidoczniej to Maciej nie do końca sprecyzował swoje wymagania odnośnie do potencjalnej partnerki.

Nie mam żalu, ponieważ oni dobierali na podstawie ankiet, które żeśmy oboje wypełniali. Maciek nie do końca zamieścił wszystkie informacje i wymagania odnośnie potencjalnej partnerki w ankietach. Może dlatego dobranie pary nie było trafne”– powiedziała Marta Podbioł w rozmowie z Obcas.pl

Choć Marta i Maciej nie znaleźli miłości w programie, to nie mamy wątpliwości, że przed nimi jeszcze sporo dobrych chwil. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć każdemu z osobna szczęścia!

ZOBACZ TAKŻE: ”Ślub od pierwszego wejrzenia”: Maciej ma już nową partnerkę! Poznał ją przed programem!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej