„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Marta pochwaliła się gigantyczną metamorfozą. Fani są w szoku

9 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Marta była bohaterką zakończonej niedawno 8 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Ostatnio 39-latka pochwaliła się swoim obserwatorom efektami metamorfozy, którą przeszła. Nie da się ukryć, że zmiana jest bardzo widoczna. Fani są pod wrażeniem.

Zakończona niedawno 8 edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia z pewnością dostarczyła widzom potężnych emocji. Po raz pierwszy w historii reality-show do programu z castingów wyłoniono dwóch rozwodników, a także matkę samodzielnie wychowującą małe dziecko. Ostatecznie eksperci na podstawie rozmów i licznych ankiet dobrali w pary Martę i Macieja, Justynę i Patryka oraz Martę i Patryka. Widzowie przez kilka tygodni mogli śledzić, jak rozwijają się ich relacje. Chociaż w finałowym odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia aż dwie z trzech par poza Martą i Maciejem zdecydowały, że chcą być nadal w związkach, niedługo później okazało się, że także i ich małżeństwa nie przetrwały.

Marta i Patryk zdaniem widzów byli jedną z najlepiej dobranych par w programie, dlatego byli niemal przekonani, że uczestnicy zdecydują się kontynuować swoją znajomości. Po zakończeniu emisji odcinków okazało się, że nie tylko Marta i Patryk rozstali się, a do tego ich relacja zakończyła się naprawdę burzliwie.

Marta ze Ślubu przeszła metamorfozę

Chociaż związek Marty i Patryka ostatecznie nie przetrwał, uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazuje, że jest szczęśliwą i spełnioną kobietą.

Zobacz także: Patryk ze Ślubu… po raz pierwszy pochwalił się nową partnerką! Podobna do Marty?

Marta aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym często publikuje nowe posty i relacje. Niedawno 39-latka pochwaliła się swoim obserwatorom efektami metamorfozy, którą przeszła.

Treningi i dieta przyniosły naprawdę zadowalające efekty.

„Z Martą podjęliśmy współpracę we wrześniu. Plan był taki, zrzucić parę kg i popracować nad wydolnością która przełoży się na lepsze wyniki w bieganiu !🔥 Przez ten okres udało się zrzucić 7kg, z pasa znikło 11cm !🙌 w udach 6cm !💪 Plan osiągnięty w 100% ! Sylwetka się poprawiła, wydolność również na mocny plus!” – napisał trener Marty.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem przemiany Marty. Pod postem jej trenera pojawiło się wiele przychylnych komentarzy.

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej