„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Patryk po raz pierwszy pochwalił się nową partnerką! Podobna do Marty?

14 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Jak wiadomo, małżeństwo Marty i Patryka nie przetrwało. Po emisji ostatniego odcinka okazało się, że uczestnicy reality-show rozstali się w burzliwej atmosferze, a Patryk ma już nową dziewczynę. Teraz mężczyzną pierwszy raz postanowił pochwalić się zdjęciem, na którym pokazał swoją wybrankę.

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z najbardziej kontrowersyjnych reality-show w polskiej telewizji. Do programu zgłaszają się chętni uczestnicy, którzy świadomie decydują się na ślub z nieznaną sobie osobą. Eksperci dobierają ich w pary i po czterech tygodniach młode małżeństwa ogłaszają, czy chcą nadal być razem, czy jednak decydują się na rozwód.

Jedna z par, która poznała się w zakończonej niedawno 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, byli Marta i Patryk. Para od początku dogadywała się ze sobą bardzo dobrze, a widzowie byli przekonani, że ich związek przetrwa. Wydawało się, że jedyną przeszkodą w ich relacji była dzieląca ich odległość. Faktycznie po miesiącu, gdy para spotkała się z ekspertami, aby przekazać swoją decyzję, Marta i Patryk potwierdzili, że chcą być nadal razem.

Po emisji specjalnego odcinka, który pojawił się na platformie Player, okazało się jednak, że Marta i Patryk nie są już razem.

Głównym powodem rozstania Marty i Patryka była dzieląca ich odległość. W specjalnym odcinku uczestnicy reality-show odpowiedzieli, jak wyglądało to z ich perspektywy. Nie da się ukryć, że po emisji odcinka na Martę wylała się fala hejtu. Kobieta zdecydowała się zareagować i wkrótce zamieściła na swoim profilu oświadczenie, w którym przyznała, że ubolewa, że produkcja nie pokazała wszystkich sytuacji, które wyjaśniałyby powód ich rozstania.

Zobacz także: Marta wydała oświadczenie i zrugała Patryka. Mąż jej odpowiedział!

Patryk po wysłuchaniu oświadczenia byłej partnerki nazwał ją „kłamczuszką” i zarzucił Marcie, że przez cały czas trwania programu udawała.

Patryk ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazał dziewczynę

Już w specjalnym odcinku Patryk pochwalił się, że jest w związku. Jak przyznał, swoją wybrankę poznał, zanim edycja z jego udziałem została wyemitowana w telewizji.

„Beatę poznałem jeszcze zanim program był emitowany, w sumie to było spontaniczne. Wyszedłem ze znajomymi, to było po rozstaniu z Martą. Wyszło, jak wyszło ale nie żałuję. Beatę poznałem przed dyskoteką, tak wiem, że mówiłem, że nie poznaję dziewczyn w dyskotekach” – mówił przed kamerami

Teraz mężczyzna, zdecydował się po raz pierwszy pokazać swoją wybrankę. Patryk ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zamieścił w sieci zdjęcie w towarzystwie ukochanej.

Patryk pokazał nową dziewczynę, fot. Instagram

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej