„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Marta ponownie uderza w Macieja! Odgryzła się za nazwanie jej „mortadelką”

21 listopada 2022
Przez: : M.J

Marta i Maciej zdecydowali się na udział w programie Ślub od pierwszego wejrzenia, jednak wiele wskazuje na to, że ich historia nie zakończy się happy endem. Uczestnik niejednokrotnie dał odczuć swojej żonie, że nie jest w jego typie, a teraz ona zdecydowała się mu odgryźć po raz kolejny na swoim profilu na Instagramie.

Finał Ślubu od pierwszego wejrzenia

Już 29 listopada na antenie TVN zostanie wyemitowany ostatni odcinek ósmej edycji Ślub od pierwszego wejrzenia. Na udział w tym eksperymencie społecznym zdecydowali się m.in. 32-letnia Marta z Katowic oraz 37-letni Maciej ze Szczecina. Eksperci zdecydowali, że ta dwójka ma szansę na stworzenie udanej relacji, jednak jak już wiemy, tak się nie stało.

ZOBACZ TAKŻE: Marta i Maciej podjęli ostateczną decyzję. „Koniec oszukiwania się”

Mąż Marty już od samego początku podkreślał, że 32-latka nie jest jego typem kobiety. Nie szczędził również słów krytyki i często wytykał błędy swojej małżonki. Nie da się ukryć, że największą przykrość sprawiał Marcie, kiedy bezlitośnie oceniał jej wygląd. W jednym z odcinków nazwał nawet swoją żonę “mortadelką”.

Maciek na bieżąco mówił, co mu nie odpowiada, czyli prawie wszystko. Ale tego, że jestem nieatrakcyjna, dowiedziałam się dopiero w rozmowie z ekspertką”- powiedziała przed kamerami Marta.

Od czasu udziału Marty i Maćka w programie Ślub od pierwszego wejrzenia minęło już sporo czasu. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że za sprawą emisji odcinków wróciły emocje. Warto również zaznaczyć, że Marta przeszła niesamowitą metamorfozę i nie przypomina dziewczyny, którą nadal możemy oglądać na swoich ekranach.

Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Marta ponownie uderza w Macieja / fot. Instagram

32-latka jest również aktywna na swoim Instagramie, gdzie ma stały kontakt z widzami. To właśnie na jej profilu pojawiło się ostatnio zastanawiające zdjęcie i wiele wskazuje na to, że po raz kolejny zdecydowała się na ciętą ripostę w stronę byłego męża.

Marta ze “Ślubu…” wbija szpilę Maciejowi

Widocznie słowa Macieja nadal tkwią w głowie Marty. Na profilu 32-latki pojawiło się zdjęcie kota a podpis na nim nie pozostawia złudzeń, co chciała przez to przekazać.

To uczucie, kiedy ktoś patrzy na ciebie z miłością mimo tego, że nie masz 170 cm i nie jesteś umalowana”

Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Marta ponownie uderza w Macieja / fot. Instagram

Już 29 listopada przekonamy się, co Marta i Maciej powiedzieli ekspertom podczas finału Ślubu od pierwszego wejrzenia. Dowiemy się również, czy mają ze sobą kontakt, czy jednak zdecydowali się na dobre zakończyć małżeństwo.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna bez skrupułów wyjawiła tajemnicę męża! To przekreśli ich małżeństwo?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej