„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Marta sporo schudła. Zdradziła, ile zrzuciła kilogramów

4 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Jak wiadomo, związek Marty i Macieja ze Ślubu od pierwszego wejrzenia nie przetrwał. Marta po zakończeniu udziału w reality-show przeszła ogromną metamorfozę. Była partnerka Maćka zmieniła kolor włosów i dodatkowo mocno schudła. Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zdradziła, w jaki sposób zrzuciła zbędne kilogramy.

Niedawno zakończyła się emisja 8. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. W finałowym odcinku okazało się, że aż dwie z trzech par, które poznały się przed kamerami, chcą nadal być razem, jednak szybko wyszło na jaw, że ostatecznie ich związki nie przetrwały.

Marta i Maciej byli jedną z par, która zdaniem ekspertów miała szansę stworzyć szczęśliwy związek, jednak jak wiadomo, uczestnicy od początku nie dogadywali się ze sobą najlepiej. W finałowym odcinku pomiędzy małżonkami doszło do ostrej wymiany zdań i Marta oraz Maciej zgodnie stwierdzili, że nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego i chcą wziąć rozwód.

Zobacz także: ”Ślub od pierwszego wejrzenia”: Marta ma żal do ekspertów za dobór jej męża? [Tylko u nas]

Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia schudła

Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia jeszcze w trakcie misji odcinków reality-show z jej udziałem chętnie chwaliła się na swoim Instagramie, jaka przechodzi metamorfozę. 32-latka jakiś czas temu zmieniła kolor włosów i została brunetką. W rozmowie z Party.pl Marta wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na zmianę fryzury.

„Jeśli chodzi o zmianę koloru włosów, to powód był dość prozaiczny: obawiałam się być osobą rozpoznawalną na ulicy”

Internauci wielokrotnie sugerowali, że Marta postanowiła przejść metamorfozę, po to, aby udowodnić coś swojemu programowemu mężowi. Przypominamy, że Maciej w programie podkreślał, że Marta odbiegła od ideału kobiety, której szuka.

Uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia wyraźnie temu zaprzeczyła.

„Nie wiem, jak można komuś zrobić na złość tym, że ktoś schudnie czy się ubierze inaczej. To już są teorie spiskowe” – wyjaśniła

Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zdradziła, że na chwilę obecną udało jej się zrzucić 8 kilogramów, będąc na diecie pudełkowej i zapewniła, że w takiej wersji czuje się bardzo dobrze.

„Udało mi się zrzucić 8 kilogramów” – dodała

Jak oceniacie metamorfozę Marty ze ślubu od pierwszego wejrzenia? Robi wrażenie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej