Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Oliwia zabrała głos w sprawie Łukasza – szczere wyznanie!

Oliwia i Łukasz z programu Ślub od pierwszego wejrzenia

Z życia gwiazd

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Oliwia zabrała głos w sprawie Łukasza – szczere wyznanie!

Oliwia i Łukasz wzięli udział w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Ich relacja zapowiadała się naprawdę obiecująco, a owocem ich miłości jest synek Franek. Po czasie para jednak zadecydowała się rozstać. W ostatnich dniach Oliwia postanowiła zabrać głos w sprawie!

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to wyjątkowy program, których chwyta za serce. Biorący w nich udział uczestnicy decydują się na ślub, jednak swojego partnera lub partnerkę zobaczą po raz pierwszy dopiero na ślubnym kobiercu. Za dobór par odpowiadają eksperci.

Jedną z par, która wzięła udział w eksperymencie jest Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta. Ich związek stale się rozwijał, a widzowie trzymali za nich mocno kciuki. Co więcej, niedługo po zakończeniu programu okazało się, że para spodziewa się dziecka. Nie mniej jednak po czasie między świeżo upieczonymi rodzicami zaczęło się psuć. Jak poinformowała Oliwia, długo walczyli o swój związek, jednak ostatecznie postanowili się rozstać. Ta informacja zszokowała ich fanów.

„Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się” – czytamy w poście Oliwii.

Zobacz także: Oliwia Ciesiółka na portalu randkowym? Uczestniczka „Ślubu…” już szuka miłości?

Oliwia zabrała głos w sprawie Łukasza

Mimo rozstania, Oliwia i Łukasz postanowili odpowiedzialnie podejść do sprawy. Pozostali w dobrych relacjach i wspólnie sprawują opiekę nad ich synkiem. Na dniach Oliwia udzieliła wywiadu serwisowi plotek.pl, w którym wyznała, że szczerze kochała Łukasza. Zdradziła również, dlaczego zdecydowała się na udział w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

„Poznałam człowieka, którego szczerze pokochałam. To był punkt zwrotny w moim życiu. Dowiedziałam się o sobie wiele. Nigdy nie podejrzewałam, że mogłabym wysłać zgłoszenie do tego typu programu, ale wtedy poczułam, że to miało sens. Postanowiłam wziąć udział w programie bo miałam nadzieję, że dzięki temu znajdę partnera na życie, z którym uda mi się zbudować dobrą relację. Chciałam związku, w którym ta druga osoba będzie czuła się przeze mnie kochana i będę mogła sprawić, by była szczęśliwa” – powiedziała.

Przypominamy, że już w piątek, 26 lutego rusza 5. edycja programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Odcinki będą emitowane w każdy piątek, o godzinie 20:30 na antenie TVN7.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry