„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Pamiętacie Dorotę? Wiemy, czy znalazła w końcu miłość

31 sierpnia 2023
Przez: : W.M.

Dorota była jedną z bohaterek 7 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Jak pamiętają widzowie, jej związek z Piotrem nie przetrwał i zakończył się rozwodem. Czy była uczestnika popularnego reality-show w końcu odnalazła miłość?

Program Ślub od pierwszego wejrzenia to bez wątpienia jeden z bardziej kontrowersyjnych reality-show w telewizji, a wszystko oczywiście za sprawą jego formatu.

W Ślubie od pierwszego wejrzenia udział biorą samotni uczestnicy, którzy wcześniej nie mieli szczęścia w miłości. Bohaterowie programu zawierzają swój los w ręce ekspertów, którzy na podstawie licznych rozmów, pytań i ankiet dobierają im partnerów, z którymi biorą ślub. Co ważne, uczestnicy nie wiedzą, z kim zostaną połączeni, a poznają się dopiero w dniu swojego ślubu.

Już niedługo premiera najnowszej 9 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Mimo iż fani z wielkim zaciekawieniem czekają na odcinki kolejnej serii reality-show, nie zapominają także o byłych uczestnikach, którzy udział w programie mają już za sobą.

Jedną z par, którą poznaliśmy w 7 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, byli między innymi Dorota i Piotr. Chociaż uczestnicy w finałowym odcinku przekazali ekspertom, że chcą pozostać w związku, jak wiadomo, ich małżeństwo wkrótce się rozpadło, a w ubiegłym roku para wzięła rozwód. Mimo iż Dorota i Piotr rozstali się, pozostali w życzliwych relacjach. Tak mówił Piotr po zakończeniu emisji odcinków z ich udziałem w rozmowie z Obcas.pl.

“Były między nami różnice, które staraliśmy się zrozumieć i szukać złotego środka, żeby mogło się wszystko poukładać. Na tym etapie wiadomo już, że nie udało się nam koniec końców pozostać w małżeństwie. Jednak myślę, że oboje wyciągnęliśmy z tej relacji wartościowe rzeczy i co najważniejsze, nie ma między nami wrogości czy jakichś negatywnych uczuć, a po prostu wspomnienie wyjątkowego doświadczenia, jakie stało się naszym udziałem” – stwierdził Piotr

Zobacz także: ”Ślub od pierwszego wejrzenia 7”: Piotr podsumował zakończone małżeństwo z Dorotą! Żałuje, że im nie wyszło?

Dorota ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Nie da się ukryć, że Dorota i Piotr byli jedną z par, która od samego początku dogadywała się bardzo dobrze. Widzowie liczyli na to, że ich relacja przetrwa i zakończy się happy-endem. Z każdym odcinkiem pomiędzy uczestnikami zaczynało pojawiać się jednak coraz więcej nieporozumień.

Chociaż zarówno Dorota, jak i Piotr nie odnaleźli miłości u swojego boku, wszystko wskazuje na to, że są szczęśliwi. Internauci, którzy śledzą profil mężczyzny wiedzą, że uczestnik ŚOPW związał się z inną kobietą. A co słychać u Doroty?

Uczestniczka 7 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia aktywnie prowadzi swój Instagram. To właśnie na swoim profilu wyznała, że jakiś czas temu była w związku, jednak aktualnie jest singielką.

“Byłam jakiś czas w związku, obecnie sama”.

Mimo iż jest serce nie jest zajęte, jak przekonuje Dorota, jest bardzo szczęśliwa!

“Najważniejsze to znaleźć szczęście w samym sobie” – dodała

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej