„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Patryk pokazał zdjęcie ze swoją nową dziewczyną?

28 listopada 2022
Przez: : W.M.

Po tym, jak w sieci pojawił się finałowy odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia, widzowie zaczęli podejrzewać, że ostatecznie małżeństwo Marta i Patryka jednak nie przetrwało. Co więcej, pojawiły się także doniesienia, że uczestnik ma już nową partnerkę. To, co opublikował ostatnio Patryk, może potwierdzić, że faktycznie jego serce jest zajęte.

Już jutro na antenie TVN pojawi się ostatni odcinek najnowszej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Po emisji fani reality-show w końcu dowiedzą się, czy po kilku miesiącach, od kiedy kamery ich opuściły, związki par przetrwały. Jak wiadomo, w ostatnim odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia Marta i Maciek w rozmowie z ekspertami przyznali, że nie chcą pozostać w małżeństwie. Innego zdania były pozostałe dwie pary, które mimo dzielącej ich sporej odległości, zdecydowały, że jednak nie chcą się rozwieść i będą się dalej poznawać.

Co ciekawe, gdy kamery odwiedziły uczestników po pewnym czasie, Patryka nie było w mieszkaniu Marty. Okazało się, że mężczyzna podobno powiedział, iż “on się tu nie ogarnie” i wrócił do swoich rodzinnych Słubic.

Patryk pokazał swoją nową dziewczynę?

Chociaż Marta i Patryk od początku uznawani byli za jedną z najlepiej dobranych par nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, od pewnego czasu w sieci pojawia się sporo komentarzy internautów, którzy twierdzą, że faktycznie ich związek nie przetrwał. Potwierdzeniem tego ma być fakt, że Patryk widywany jest w Słubicach, natomiast Marta w swojej rodzinnej miejscowości. Co więcej, pojawiają się także głosy internautów, którzy twierdzą, że uczestnik programu ma już nową partnerkę i nie kryję się ze swoją nową miłością.

Zobacz także: Patryk rozstał się z Martą i ma już nową dziewczynę?

Chociaż to, jak naprawdę potoczyły się losy Marty i Patryka, widzowie oficjalnie dowiedzą się dopiero po emisji odcinka Ślubu od pierwszego wejrzenia, sami uczestnicy podsycają atmosferę. Ostatnio Patryk zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie w towarzystwie tajemniczej kobiety, które opatrzyli emotikonką z serduszkami. Zdjęcie wtulonego w kobietę Patryka może potwierdzać, że faktycznie jego serce jest zajęte. W sieci pojawiają się komentarze, że osoba ze zdjęcia wcale nie przypomina Marty.

Patryk że Ślubu… ma nową dziewczynę? fot. Instagram

Czy faktycznie Patryk ze Ślubu od pierwszego wejrzenia ma już nową dziewczynę?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej