„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Paweł oświadczył się kuzynce swojej byłej żony. Pokazał zdjęcia

7 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Paweł Olejnik był uczestnikiem 6. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Jego małżeństwo z Kasią od początku wzbudzało wśród widzów sporo emocji i mimo iż para dała sobie szansę, ostatecznie niedługo później się rozstali. Paweł zakochał się jednak ze wzajemnością w kuzynce swojej żony i jak się właśnie okazało, para zaręczyła się.

Do programu Ślub od pierwszego wejrzenia zgłaszają się single i singielki, którzy liczy na to, że eksperci pomogą odnaleźć im swoją drugą połówkę.

Widzowie, którzy śledzą odcinki reality-show z pewnością pamiętają 6. edycję programu, w której głównymi bohaterami był Kasia i Paweł, Julia i Tomasz oraz Aneta i Robert.

Relacja Kasi i Pawła niemal od początku emisji odcinków wybudza sporo emocji wśród widzów i była przez nich szeroko komentowana, a wszystko przez nieco kontrowersyjne zachowanie Katarzyny, które odbijało się szerokim echem w sieci.

Mimo iż Kasia i Tomek po miesiącu znajomości w rozmowie z ekspertami przyznali, że chcą pozostać w małżeństwie, wkrótce ich relacja rozpadła się. Co więcej, okazało się, że Paweł zaczął spotykać się z kuzynką swojej programowej żony, która była na ich ślubie. Warto dodać, że to sama Kasia namówiła swoją kuzynkę do tego, aby ta odezwała się do Pawła, który wpadł jej w oko już podczas wesela.

Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia oświadczył się

Od czasu kiedy Paweł Olejnik zakończył swój udział w programie Ślub od pierwszego wejrzenia, nie był wyjątkowo aktywny na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jakiś czas temu były mąż Kasi pochwalił się zdjęciem ze swoją nową partnerką i wszystko wskazywało na to, że w ich życiu wszystko układa się jak najlepiej.

Zobacz także: Paweł żałuje udziału w eksperymencie? Zdradził nam, jakie ma relacje z byłą żoną [Tylko u nas]

Najnowszy post Pawła potwierdził te informacje. Okazuje się, że były uczestnik Ślubu od pierwszego wejrzenia oświadczył się swojej ukochanej w Mikołajki.

„Pewnie wiele osób się zastanawia, dlaczego zniknąłem z social mediów? Jak dobrze wiecie, chciałem znaleźć swoją drugą połowę, z którą będę szczęśliwy i założę szczęśliwą rodzinę. Powierzyłem to zadanie ekspertom, jednak z wybraną partnerką nie umiałem nawiązać dłuższej znajomości, co skutkowało szybką decyzją o rozwodzie. Okazało się jednak, że na ślubie była moja obecna partnerka, na którą początkowo nie zwróciłem uwagi (wiadomo: ślub, kamery). Na ślubie jednym z gości mojej wtedy żony była jej kuzynka i to właśnie z NIĄ zacząłem się spotykać i tak właśnie poznałem swoją miłość, a od dzisiaj narzeczoną. Tak narzeczona, bo właśnie w ten dzień 6 grudnia powiedziała “tak”” – pochwalił się Paweł

Pod postem Pawła ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. Obserwatorzy mężczyzny zgodnie potwierdzili, że mimo iż jego małżeństwo z Kasią nie przetrwało, program Ślub od pierwszego wejrzenia przyczynił się do tego, że Paweł Olejnik odnalazł prawdziwą miłość.

„Dobrze, że wziąłeś udział w programie. Mimo wszystko, dzięki niemu, znalazłeś tam swoją ❤️🥰”

„Więc jakby nie było… Znalazłeś miłość w programie 😁 Świetna historia

„Super. Jesteś zwycięzcą i program jednak się przyczynił, chociaż losy potoczyły się nieoczekiwanie” – zachwycali się internauci

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paweł Olejnik (@_pawel_olejnik)

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej