„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Przemek ma już nową dziewczynę? Były partner Justyny odpowiada na jej zarzuty!

30 listopada 2022
Przez: : W.M.

Mimo iż Justyna i Przemek w finałowym odcinku przyznali, że chcą być nadal razem, okazało się, że ich relacja niespodziewanie się zakończyła. Po tym, jak Justyna zaapelowała do swojego byłego już partnera na Instagramie, Przemek postanowił odpowiedzieć na zarzuty.

W miniony wtorek widzowie stacji TVN oglądać mogli ostatni już odcinek najnowszej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. W rozmowie z ekspertkami aż dwie z trzech par oznajmiły, że chcą pozostać w małżeństwie, jednak wkrótce okazało się, że takie i te związki nie przetrwały.

W specjalnym odcinku ŚOPW Przemek wyjaśnił, co zaszło pomiędzy nim a Justyną i wyjawił, że to jego żona podjęła zaskakującą dla niego decyzję o rozstaniu.

Przemek ze Ślubu… odpowiada na zarzuty

Wszystko wskazuje na to, że atmosfera pomiędzy Justyną i Przemkiem robi się coraz bardziej napięta. Po tym, jak mężczyzna wystąpił w specjalnym odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia, w którym wyjawił, że poznana w programie żona niespodziewanie go rzuciła, a do tego przez SMS-a i do dziś nie mają kontaktu, sama Justyna zdecydowała się zareagować, publikując w sieci krótkie wyjaśnienia.

Po finałowym odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia Justyna odniosła się do całego zamieszania wokół swojej osoby. Uczestniczka reality-show wyjaśniła, dlaczego nie zdecydowała się wystąpić w specjalnym odcinku ŚOPW i zwróciła się do swojego programowego męża. Justyna zaznaczyła, że Przemek pojawia się na osiedlu, na którym mieszka, jednak dotychczas nie zdecydował się jej odwiedzić.

Okazuje się, że nie tylko ona zdecydowała się co nieco sprostować. Przemek również zwrócił się do swoich obserwatorów.

„Drodzy Państwo, chciałem dziś na spokojnie pójść spać, niestety nie można” – zaczął swój wpis

Najwidoczniej Przemek odniósł się do subtelnej uwagi programowej żony i wyjaśnił swoim obserwatorom na Instagramie, że wcale nie przyjeżdża do Warszawy tak często, jak mogło się to wydawać. Przy okazji Przemysław podkreślił, odnosząc się do nowych zarzutów, które pojawiły się w sieci, że nie ma aktualnie żadnego romansu.

„Nie bywam co 2-3 tygodnie w Warszawie i UWAGA!!! Nie mam romansu, miłości czy czegokolwiek tam sobie ktoś wymyśli” – napisał Przemek

Przemek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia odpowiada na zarzuty, fot. Instagram

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej