„Ślub od pierwszego wejrzenia” : Przemek przeszedł gigantyczną metamorfozę. Zdradził, jak udało mu się tyle schudnąć

15 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Przemek był uczestnikiem 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Po zakończeniu emisji odcinków z jego udziałem trudno było nie zauważyć, że sporo schudł. Były partner Justyny wyznał, jak udało mu się zrzucić zbędne kilogramy.

Justyna i Przemek byli jedną z par, która poznała się w .8 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Chociaż w ich relacji pojawiły się nieporozumienia, wiele wskazywało na to, że młodzi małżonkami dogadują się dobrze. Faktycznie po miesiącu znajomości, gdy Justyna i Przemek spotkali się z ekspertami, potwierdzili, że chcą nadal pozostać małżeństwem.

Po emisji specjalnego odcinka Ślubu od pierwszego wejrzenia okazało się jednak, że ich związek nie przetrwał. Przemek wyznał, że to Justyna podjęła decyzję o rozstaniu i co więcej, rzuciła go przez SMSa.

Wszystko wskazuje jednak na to, że aktualne relacje byłych partnerów nie należą jednak do wyjątkowo przyjacielskich. Justyna i Przemek zdążyli już wymienić kilka uszczypliwości za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także: Przemek wymienił zamki w mieszkaniu! Zrobił to w obawie przed Justyną?

Przemek ze Ślubu przeszedł ogromną metamorfozę

Nie da się ukryć, że Przemek w programie wyglądał nieco inaczej. Aktualnie uczestnik Ślubu od pierwszego wejrzenia schudł i pochwalić się może zdecydowanie większą masą mięśniową. Nic dziwnego, że internauci wciąż zasypują go pytaniami dotyczącymi jego metamorfozy.

Przemek zdecydował się odpowiedzieć na pytania odnośnie swojej przemiany i przyznał, że w ostatnim roku schudł 13 kilogramów.

„Schudłem od początku roku 13 kg. Zrobiłem to tylko i wyłącznie dla siebie i swojego zdrowia.”

Uczestnik 8 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia zdradził także, że to jak wygląda, zawdzięcza tylko sobie. Jak dodał tzw. dieta MŻ (mniej żreć) była kluczowa.

„Nie korzystałem z dietetyka. Sam przyrządza i wymyślam jakieś dania. Po prostu MŻ i zdrowiej. Chociaż kto wie, może kiedyś będę potrzebować jakieś bardziej restrykcyjnej diety.”. Trenować zacząłem przed informacją o udziale w eksperymencie.” – dodał

Przemek ze Ślubu sporo schudł, fot. Instagram

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej