“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Rozstanie Izy i Kamila wcale nie jest ustawką?! 35-latka rozwiewa wątpliwości!

14 września 2021
Przez: : M.S.

Kilka dni temu uczestniczka 5. edycja randkowego reality-show poinformowała fanów o swoim rozstaniu z mężem Kamilem. Chociaż mężczyzna potwierdził te informacje, internauci sugerowali, że rozpad związku uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia jest kłamstwem. 35-latka postanowiła odnieść do wątpliwości fanów i wszystko wskazuje na to, że rozstanie Izy i Kamila wcale nie jest ustawką!

Iza i Kamil ze Ślubu rozstali się!

Iza i Kamil to małżeństwo, które poznało się dzięki programowi Ślub od pierwszego wejrzenia. Chociaż początkowo twierdzono, że eksperci nietrafnie dobrali ich w parę, szybko okazało się, że Iza i Kamil świetnie do siebie pasują, a ich związek ma szansę na przetrwanie.

https://www.instagram.com/p/CRlO_d8sle0/

Przez cały czas trwania programu związek Kamila i Izy był dość spokojny i harmonijny. Po koniec nagrań małżeństwo zgodnie zdecydowało, że chce dalej kontynuować znajomość. Również po zakończonej emisji Ślubu od pierwszego wejrzenia para potwierdziła, że nadal jest razem. Całkiem niedawno Iza i Kamil zdecydowali się w końcu razem zamieszkać, jednak niestety na początku września 35-latka przekazała zaskakującą wiadomość:

„Czasem w życiu przychodzi moment, w którym musisz podjąć ważne decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności.” – napisała na Instagramie Iza.

Zobacz także: Iza i Kamil rozstali się!

Również Kamil potwierdził wpis Izy i zamieściła na swoim profilu informację na temat rozstania z żoną:

“Ten ostatni czas był dla nas bardzo ciężki. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu z nadzieją na lepszą przyszłość.”

Rozstanie Izy i Kamila wcale nie jest ustawką!

Mimo, że małżonkowie wyznali prawdę o swoim rozstaniu, fani programu wciąż nie mogą uwierzyć, że małżeństwo Izy i Kamila to przeszłość. Internauci doszukiwali się ustawki twierdząc, że uczestnicy Ślubu od pierwszego wejrzenia spędzili wspólne chwile na wycieczce. Wątpliwości obserwatorów postanowiła rozwiać Iza, która na swoim InstaStories wszystko wyjaśniła:

“Widząc wasze komentarze i to co wypisujecie (oczywiście nie wszyscy, tylko niektórzy) stwierdziłam, że nie mogę tego zostawić bez komentarza. Nie będzie ślubu kościelnego, to nie był wieczór panieński. To był nasz wyjazd zaplanowany od dłuższego czasu, z okazji naszej rocznicy ślubu, która się już nie odbędzie. Zaplanowaliśmy go wspólnie z naszymi rodzinami, z naszymi przyjaciółmi, ponieważ chcieliśmy przeżyć to jeszcze raz.”- zaczęła Iza.

Iza wyjaśnia wątpliwości na temat rozstania z Kamilem
InstaStories Izy ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

35-latka wyjaśniła, że wyjazd był już dużo wcześniej planowany, zatem małżonkowie zdecydowali się ostatni raz spędzić ze sobą czas:

“Ale , że stało się jak się stało i rozstaliśmy się i to nie jest żaden fake podjęliśmy decyzję, że jak normalni ludzie pojedziemy te ostatni raz i spotkamy się ze wszystkimi. Postanowiliśmy pojechać wspólnie, a po tym wyjeździe ogłosić, że się rozstajemy”

Iza zdradziła również, że rozstała się z Kamilem bez kłótni w neutralnej atmosferze:

“Rozstaliśmy się w normalnych relacjach jak dwoje normalnych ludzi. Nie palimy za sobą mostów… nie jesteśmy ludźmi, którzy rozstaja się w kłótni”

Niestety, rozpad małżeństwa Izy i Kamila jest przesądzony. Jednak my ze swojej strony życzymy obojgu szczęścia i odnalezienia drugiej połówki!

Źródło: Instagram Izy ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz