„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Uczestniczka programu jest w ciąży! Zdradziła płeć dziecka!

10 stycznia 2024
Przez: : M.J

Kolejne dobre wieści od uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia. Joanna Lazar, którą doskonale znają widzowie tego reality-show jest w drugiej ciąży. Wiadomo, czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka.

Joanna Lazar, znana z udziału w programie Ślub od pierwszego wejrzenia, niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Była uczestniczka podzieliła się z fanami efektami sesji zdjęciowej pokazując wyraźnie widoczny ciążowy brzuszek. Ujawniła także płeć oczekiwanego potomka.

Joanna Lazar znalazła miłość poza kamerami

Mimo że program nie zapewnił wszystkim uczestnikom trwałego szczęścia małżeńskiego, Joanna Lazar znalazła miłość poza kamerami. Choć jej związek z Adamem zakończył się niepowodzeniem, później odnalazła prawdziwe uczucie. W 2022 roku została szczęśliwą mamą córeczki, a teraz przygotowuje się do powitania kolejnego członka rodziny.

ZOBACZ TAKŻE: “Ślub od pierwszego wejrzenia”: Tego w historii programu nie było. Panna młoda uciekła, gdy zobaczyła męża

Na swoim profilu na Instagramie Joanna regularnie dzieli się fragmentami swojego prywatnego życia. Ostatnio opublikowała zdjęcia z sesji ciążowej. Joanna zdradziła również, że spodziewa się drugiej córki, co wzbudziło dodatkowe emocje wśród jej fanów.

Joanna Lazar jest w drugiej ciąży

W jednym z postów Joanna podzieliła się swoimi refleksjami z ostatnich tygodni ciąży. Wyznała, że uwielbia odczuwać każdy ruch w brzuchu. Emocje pojawiły się również w związku z reakcją jej córki Zosi na nadchodzące rodzeństwo. Joanna zastanawia się, jak malutka Zosia przyjmie obecność młodszej siostry.

“💞Serce pod sercem 💞 To już … Za kilka dni nasze życie ponownie całkowicie się zmieni.38 tygodni minęło nawet niewiem kiedy. Uwielbiam leżeć i czuć każdy ruch małej kruszynki. Łezka w oku się kręci kiedy Zosia przytula się do brzuszka i pokazuje, że siostra śpi. Zastanawiam się, jaka będzie reakcja Zosi na młodszą siostrę? A Wy drogie mamusie jakie macie wspomnienia z pierwszych dni pojawienia się młodszego rodzeństwa?”

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Pod postem radosnych wiadomości pojawiły się liczne komplementy i gratulacje. Internauci nie szczędzili ciepłych słów, gratulując przyszłej mamie oraz trzymając kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

View this post on Instagram

A post shared by Asia Lazar (@asia_lazar33)

Z pewnością obserwatorzy jej profilu z niecierpliwością oczekują na dalsze wieści od Joanny. Warto podkreślić, że Joanna Lazar zdobyła sympatię widzów nie tylko swoim udziałem w programie, ale także otwartością w dzieleniu się szczegółami swojego życia na platformach społecznościowych.

Życzymy przyszłej mamie dużo zdrowia i szczęścia w nadchodzących dniach.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej