Połącz się z nami

Ślubu nie będzie! Agata i Łukasz z „Rolnik szuka żony” rozstali się?!

News

Ślubu nie będzie! Agata i Łukasz z „Rolnik szuka żony” rozstali się?!

Agata i Łukasz poznali się dzięki udziałowi w programie „Rolnik szuka żony”. Jednak w mediach pojawia się coraz więcej informacji, że ta dwójka nie jest już razem! Uczestniczka programu dodała na swoim Instagramie bardzo wymowny wpis! Zobaczcie, co napisała!

View this post on Instagram

Ta randka idzie zdecydowanie lepiej…

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Wiele wskazuje na to, że związek jednej z najbardziej charakterystycznych par ostatniej edycji programu, przechodzi poważny kryzys. Oboje od początku wpadli sobie w oko i dało się wyczuć, że to właśnie Agata jest idealną wybranką dla Łukasza. Tego samego zdania najwidoczniej był mężczyzną, bo ze wszystkich kandydatek wybrał właśnie Agatę i oświadczył jej się na oczach milionów widzów. Ich związek do tej pory uchodził za idealny i nic nie zapowiadało nadchodzących problemów, przez które najwidoczniej para nie jest już razem.

Najpierw mogliśmy zauważyć, że narzeczona rolnika skasowała wszystkie wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych, a Łukasz w Prima Aprilis postanowił, w dość oryginalny sposób, zażartować sobie, co nie spodobało się jego wybrance.

Rolnik wrzucił do sieci zdjęcie dwóch pozytywnych testów ciążowych i krótko je opisał. 

„Chyba narozrabiałem…”.

View this post on Instagram

Chyba narozrabiałem…

A post shared by Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz) on

Czujni obserwatorzy profilu Łukasza nie dali się jednak nabrać na jego żart, chociaż nie brakowało też takich, którzy składali mu gratulacje. Najciekawsze jest to, że dowcipne zdjęcie skomentowała sama Agata.

„Nie wiem, komu mam gratulować… Bo na pewno nie mi”– napisała w komentarzu, który mogliśmy przeczytać jeszcze wczoraj, jednak został on już usunięty.

Jak się okazało to nie koniec ich potyczek słownych w social mediach. Agata na swoim profilu również udostępniła zdjęcie, które jest fotografią Jana Pawła II, na której znajduje się słynny cytat.

„Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń…”. – czytamy pod zdjęciem.

View this post on Instagram

Nigdy nie jest za późno ?

A post shared by Agata Rusak (@rusakagata) on

Chociaż narzeczeni nie potwierdzili oficjalnie swojego rozstania, to wiele wskazuje na to, że każde z nich poszło w swoją stronę i chcą zacząć swoje życie od nowa.

Myślicie, że żart Łukasza i zdjęcie, które wrzuciła Agata do sieci, świadczą o rozpadzie ich związku?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry