Połącz się z nami

Łukasz z „Rolnik szuka żony” zmiażdżył trzecią edycję „Hotelu Paradise”. To nie spodoba się uczestnikom…

Łukasz Sędrowski to jeden z uczestników programu "Rolnik szuka żony"

Rozrywka

Łukasz z „Rolnik szuka żony” zmiażdżył trzecią edycję „Hotelu Paradise”. To nie spodoba się uczestnikom…

W dniu wczorajszym wystartował pierwszy odcinek trzeciej serii programu „Hotel Paradise”. Tuż po nim w sieci aż zawrzało od ocen widzów. Zobaczcie, co miał do powiedzienia Łukasz Sędrowski, który również wystąpił w reality-show „Rolnik szuka żony.” Łukasz z „Rolnik szuka żony” zmiażdżył drugą edycję „Hotelu Paradise”.

„Hotel Paradise” od pierwszej edycji cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Każdy odcinek skupia przed telewizorami masę widzów, którzy chętnie oglądają przygody uczestników. Podczas każdego z nich nie brakuje emocji i zaskakujących zwrotów akcji oraz sojuszów, miłości oraz kłótni.

Pierwszą edycję wygrała Marietta Witkowska oraz Chris Ducki, którzy przez pewien czas kontynuowali swoją relację w kraju. Drugą Beata Postek i Artur Sargsyan, którzy, choć pajali do siebie sympatią nie stworzyli związku.

Wczorajszego wieczoru byliśmy świadkami pierwszego odcinka trzeciego sezonu, na który zapewne czekało wielu fanów reality-show. Poznaliśmy nowy skład i w pierwszej ocenie wyrobiliśmy sobie zadanie na temat nowych uczestników. Szczególną uwagę zwrócił Simon. Przystojny, młody mężczyzna, który pochodzi z Cieszyna, a na co dzień mieszka w Kalifornii od razu przykuł wzrok dziewczyn. O tym przeczytacie tutaj: Hotel Paradise 3: Uczestnik zachwycił dziewczyny już w pierwszym odcinku! Zrobiło się gorąco!

Łukasz z „Rolnik szuka żony” zmiażdżył drugą edycję „Hotelu Paradise”.

Informowaliśmy Was również o ocenie pierwszego odcinka przez widzów. Jak się okazało, zdania na ten temat są mocno podzielone. O tym natomiast tutaj: Widzowie komentują pierwszy odcinek „Hotel Paradise 3”. Zdania są… podzielone

Co ciekawe, swój głos postanowił oddać również inny uczestnik reality-show. Mowa o Łukaszu Sędrowskim, którego oglądać mogliście w programie „Rolnik szuka żony”, a dokładnie piątej jego edycji.

Rolnik nie postanowił owijać w przysłowiową bawełną, przyznając, że „Hotel Paradise” nie ma się co równać do programu „Rolnik szuka żony”. Zamieścił poniższy komentarz:

„Cieniutko 😢😢😢zero konkurencji do RSŻ 😂😂😍😍”

A Wy, podzielacie zdanie Łukasza? A może trzecia edycja przypadła Wam do gustu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry