Śmiertelny wypadek. Samochód spadł z klifu. Znana aktorka została ciężko ranna

4 lipca 2022
Przez: : W.M.

W minioną niedzielę w godzinach porannych niedaleko miejscowości Bodrum w Turcji doszło do tragicznego wypadku. Samochód, w którym jechała znana aktorka i jej partner spadło z klifu. Yazmin Oukhellou doznała poważnych obrażeń, natomiast mężczyzną Jake McLean zmarł.

Znana aktorka ciężko ranna

3 lipca w niedzielę doszło do tragicznego wypadku w pobliżu miejscowości Bodrum w Turcji. Według informacji, które przekazują zagraniczne media, samochód, w którym znajdowało się dwoje pasażerów, spadł z klifu. Autem podróżowali znana brytyjska aktorka Yazmin Oukhellou oraz Jake McLean. 33-letni mężczyzna w wyniku wypadku zmarł, natomiast kobieta doznała niezwykle poważnego uszkodzenia ramienia. Jak donoszą media, jej stan jest ciężki, lecz niezagrażający życiu.

Prawdopodobnie to Jake McLean prowadził samochód i nieznanych jeszcze przyczyn auto wypadło z drogi i spadł z klifu.

Brytyjskie media informują, że zmarły mężczyzna od pewnego czasu prowadzł w Turcji interesy. Aktorka miała dołączyć do kilka dni przed feralnym wypadkiem.

Kim jest Yazmin Oukhellou?

Jake McLean zdobył rozpoznawalność w 2012 roku, kiedy zaczął spotykać się z aktorką znaną z serialu TOWIE Lauren Goodger. Ostatecznie po kilku latach ich związek rozpadł się.

Zobacz także: Nie żyje 61-letnia znana aktorka. Ciało kobiety wyłowiono z rzeki.

Od pewnego czasu mężczyzna związany był z inną gwiazdą produkcji Yazmin Oukhellou.

Para potwierdziła, że jest razem w grudniu ubiegłego roku, kiedy to opublikowali romantyczne zdjęcia. Ich związek przeżywał jednak wzloty i upadki. Mężczyzna zdradzał swoją partnerkę z uczestniczką Love Island Ellie Jones. Gdy aktorka odkryła, że ukochany nie jest jej wierny, zostawiła go.

Yazmin Oukhellou jest 28-letnia brytyjską aktorką, która zdobyła gigantyczną popularność dzięki udziałowi w serialu The Only Way Is Essex. Kobieta aktywnie prowadzi także swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwują ją już ponad 700 tys. internautów.

Gdy do mediów trafiły informacje o wypadku, w którym uczestniczyła aktorka, pod ostatnimi postami gwiazdy od razu pojawiło się wiele komentarzy fanów, którzy życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia.

źródło: www.thesun.co.uk/Instagram Yazmin Oukhellou

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej