Wojtek Przeździecki: [Oj Wojtek, wiek, WiP Bros, Fame MMA, Instagram]

16 września 2021
Przez: : KS

Wojtej Przeździecki to jeden z najpopularniejszych twórców internetowych, których swoich sił zdecydowali się spróbować w zyskującej coraz większą popularność organizacji Fame MMA. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jego kariery w sieci, a także życia prywatnego!

Wojtek Przeździecki: wiek

Niektórzy internauci znają Przeździeckiego pod pseudonimem Oj Wojtek. Nie da się ukryć, że chłopak może pochwalić się naprawdę liczną grupą fanów, których zyskał na przestrzeni lat działania w Internecie.

Wielu internautów zastanawia się, ile lat ma Wojtek z WiP Bros. Okazuje się, że z social mediów yourubera możemy dowiedzieć się, że w 2021 roku będzie obchodził swoje 27. urodziny. Ponadto, zwłaszcza żeńska część odbiorców jest ciekawa, czy serce Wojtka jest zajęte. Jeszcze jakiś czas temu, chłopak publicznie deklarował, że ma partnerkę. Jednakże, jak jest na tą chwilę – nie wiadomo.

Zobacz także: Co wiemy o Sylwestrze Wardędze?

Wojtek Przeździecki: WiP Bros

WiP Bros to niegdyś jedna z najpopularniejszych grup twórców internetowych na polskim Youtubie. Jednym z ich założycieli był właśnie popularny Oj Wojtek. Prócz niego, w skład wchodziło jeszcze dwóch członków.

Na kanale WiP Bros często pojawiały się różne treści. Między innymi humorystyczne filmiki, podcasty z osobami znanymi zwłaszcza z sieci, a nawet teledyski do utworów ich autorstwa. Jednakże, jakiś czas temu, panowie zdecydowali się pójść każdy w swoją stronę.

Oj Wojtek prowadzi teraz własny kanał na Youtube, gdzie miedzy innymi pojawiają się vlogi z jego przygotować do debiutu w oktagonie.

Oj Wojtek koncert Ekipy
WiP Brosi razem z Wojtkiem Przeździeckim wystąpili na koncercie Ekipy.

Wojtek Przeździecki: Fame MMA

Wojtek z WiP Bros zadebiutuje na gali Fame MMA 11, która odbędzie się 2 października 2021 roku. Okazuje się, że jego zprzeciwnikiem będzie Sylwester Wardęga. Oponent youtubera ma już na swoim koncie jedną walkę, z której wyszedł jako przegrany. Co ciekawe, ich pojedynek ze względu na kontuzję Wardęgi ma odbyć się w formule boksu.

Wojtek Przeździecki: Instagram

Wojtek prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ojwojtek. Jego aktywność śledzi tam ponad 177 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz